Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.Historie v novémNa našich stránkách jsme kompletně předělali sekci historie. Kromě již prezentovaných článků o vývoji karlovarského hokeje zde naleznete fakta o nejvýznamnějších osobnostech a seznam všech hokejistů, kteří v extralize za Karlovy Vary nastoupili. Připomínky, doplnění a další nápady k rubrice rádi uvítáme v otázkách na redakci.
31.7.Na serveru hokej.cz naleznete rozhovor s Pavlem Knežickým, asistentem trenéra u karlovarského áčka a nově také předsedou brankářské komise ČSLH.
30.7.Energie na Spengler CupObrovské pocty se dostalo karlovarskému hokeji. Pořadatelé Spengler Cupu, nejstaršího hokejového turnaje v Evropě, pozvali Energii na tento tradiční sportovní svátek! Karlovy Vary se mezi vánočními svátky a Silvestrem utkají mj. s Týmem Kanady, Dynamem Moskva a místním Davosem. Další informace připravujeme.
30.7.Karlovy Vary vyzkouší v přípravných zápasech nadějného slovenského forvarda Ivana Roháče. Účastník posledního MS do 20 let podepsal s klubem smlouvu do konce srpna. "Provází ho pověst dravého hráče s dobrou koncovkou. Ivan dostane příležitost v přípravných zápasech," přináší podrobnosti GM Miroslav Vaněk.
29.7.Energie v TVKarlovarští hokejisté se poprvé v nové sezoně představí před televizními obrazovkami hned ve 2. kole (čtvrtek 11. září), kdy navštíví Zlín. Rovněž odveta v Karlových Varech v 15. kole bude přenášena v přímém přenosu (hraje se v původním termínu v úterý 14. října). Atraktivní domácí duel se Spartou ve 24. kole si můžete rovněž vychutnat i u televizních obrazovek (20. listopadu od 17:00). Energie v TV.