Vstupenky na čtvrtfinále již v prodeji!

Už jen pár dní a energetici vstoupí do vyřazovacích bojů WSM ligy! Cena jednotlivých vstupenek na čtvrtfinále play-off zůstává stejná jako na základní část, tj. 140 a 70 Kč. Pro permanentkáře bude kromě jednotlivého vstupného připraven i Balíček 1/4finále na všechny domácí čtvrtfinálové zápasy. Online prodej byl zahájen v úterý 20. února; prodej pro permanentkáře online rovněž od 20. února, na pokladnách od čtvrtka 22. února.

Systém čtvrtfinále

Hokejisté Energie vstoupí do vyřazovacích bojů WSM ligy domácími zápasy v úterý 27. února a ve středu 28. února. Oba mají shodné začátky v 17:30. Čtvrtfinálová serie se hraje na čtyři vítězná utkání. Po domácích duelech odehrají karlovarští dva zápasy na ledě soupeře, nejprve v sobotu 3. března a poté v neděli 4. března. Pokud po těchto duelech nebude rozhodnuto o postupujícím, budou mít případné další zápasy následující termíny: 6. března v K. Varech (17:30), 8. března na ledě soupeře a rozhodující sedmé 10. března opět v K. Varech (17:00).

Permanentní vstupenky

Pro majitele permanentních vstupenek, kteří mají zajištěno předkupní právo na svá místa, jsme připravili dvě varianty předprodeje jejich míst.

Balíček 1/4 finále

• Cena 390,- Kč kategorie I (sektory: 101,102,103,108,109,110,111,112,117,118)
  • Cena 180,- Kč kategorie II (sektory: 104,105,106,107,113,114,115,116)

Balíček 1/4 finále platí na všechny domácí zápasy serie a zaplatíte v něm 3 domácí zápasy. Případný 4. domácí zápas (rozhodující sedmý) je zahrnut v ceně balíčku.

Výhoda: Ušetříte čas a starosti s koupí svého místa při případném třetím nebo čtvrtém domácím utkání, kdy bude mezi jednotlivými zápasy jen jeden den s rezervací, a nemuseli byste tak nákup svého místa stihnout.

Prodej balíčků - na pokladnách (od 22. února)

Ve čtvrtek 22. února, v pátek 23. února a v pondělí 26. února od 15:00 do 18:00 hodin v pokladnách KV Areny č. 2 a č. 3. Dále pak v sobotu 24. února při utkání s Kadaní od první přestávky a bude ukončen 30 minut po skončení zápasu na pokladnách č. 2 a č. 3.

Prodej balíčků - online (od 20. února)

Jak provést internetový nákup permanentních vstupenek Balíček 1/4 finále:

Permanentky Balíček 1/4 finále bude na internetu rezervován do pondělí 26. února do 19 hodin. Neprodaná místa budou následně uvolněna do volného prodeje.

Předprodej permanentních vstupenek mimo balíček

Majitelé permanentních vstupenek, kteří si nebudou chtít zakoupit Balíček 1/4 finále, si mohou na 1. a 2. domácí utkání svoje místa zakoupit ve čtvrtek 22. února, v pátek 23. února a v pondělí 26. února od 15:00 do 18:00 v pokladně KV Areny č. 2 a č. 3. Dále pak v sobotu 24. února při utkání s Kadaní od první přestávky a bude ukončen 30 minut po skončení zápasu na pokladnách č. 2 a č. 3.

Rezervace míst bude ukončena v pondělí 26. února v 19 hodin. Neprodaná místa budou uvolněna do volného prodeje.

Jednotlivé vstupné (volný prodej)

• Cena jednotlivého vstupného činí 140,- Kč a 70,- Kč (dle sektoru).
  • Jednotlivé vstupenky na 1. a 2. utkání čtvrtfinále bude možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal (stejně jako na zápasy základní části), ve čtvrtek 22. února, v pátek 23. února a v pondělí 26. února od 15:00 do 18:00 v pokladně KV Areny č. 2 a č. 3 nebo v sobotu 24. února při utkání s Kadaní od první přestávky a bude ukončen 30 minut po skončení zápasu na pokladně č. 1. Další prodej bude v síti Ticketportal.cz.
  • Na všechny vstupenky lze uplatnit slevy jako v základní části (50 % děti do 130 cm, senior a ZTP, 30 % studenti).