Extraliga mladšího dorostu, 4. kolo, ne 25.9.2011
3:2
1:0, 0:0, 2:2
Branky Energie: Čejka, Rubeš. Asistence Energie: Červenka, Novák M.
Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Červenka, Binias, Truhlář, Novák J., Vodička, Rulík, Bláha - Novák, Dimitrov, Rubeš, Pfister, Janata, Čejka, Svoboda, Kozák, Hubáček

Ve 4 . kole přijel karlovarský tým na led Litvínova. Hráčům Energie se bohužel nepodařilo navázat na předchozí výkony a jen díky Jakubovi Frčkovi byl stav na ukazateli po 2 třetinách pouze 1:0 pro domácí. Hosté byli často zbytečně vylučováni, což domácí v jednom případě dokázali potrestat, hostům vůbec nevycházely přesilové hry. Ve 3. třetině se dostal soupeř do 2 brankového vedení, ale hráči Energie dokázali během 1 minuty srovnat skóre na 2:2. Když už se zdálo, že utkání půjde do prodloužení, dokázali domácí 29 vteřin před koncem vstřelit vítězný gól, kterému ovšem předcházelo přerušení hry hlavním rozhodčím. Ten po poradě s čárovými gól nepochopitelně uznal.

Nejlepší hráč: Frček.