Příprava mladšího dorostu, turnaj, so 19.8.2017
Plzeň
1:3
0:0, 0:1, 1:2
Branky a nahrávky: 45. Korčmaroš (Bílek) – 23. Málat (Malát, Křemláček), 34. Altrichter (Vajner), 36. Kvasnička (Slanina)
Karlovy Vary: Bajgar (23. Bednář) – Benda, Hohl, Houdek, Kosina, Krutina, Pohanka, Prošek, Ševčík, Vogel – Bílek, Blecha, Botoš, Korčmaroš, Mareček, Marz, Matoušek, Remeš, Rymon, Sapoušek, B. Vondráček, R. Vondráček.
Plzeň: Prchlík (Čech) – Malák, Jiříček, De Sousa, Páník, Špaček, Kremláček, Pánek, Hamšík – Slanina, Malát, Kuchárik, Adamec, Soukup, Hollar, Kvasnička, Ženíšek, Vágner, Hauser, Marcel, Matoušek.

V posledním utkání turnaje se energetici střetli v západočeském derby s Plzní. Po bezbrankové první třetině otevřeli skóre plzeňští hráči ve 23. minutě, posléze přidali ještě další dvě branky a pohodlné vedení si udrželi až do samotného závěru zápasu, kdy už jen dvanáct sekund před koncem korigoval na 1:3 Jan Korčmaroš. Plzeň tak vyhrála celý turnaj, Karlovy Vary skončily na čtvrtém místě.