KLO-KVA 4:5. Tomík rozhodl minutu a půl minuty před koncem

I ve druhém přípravném utkání ve Švýcarsku hokejisté Karlových Varů uspěli a porazili klotenské Letce 5:4. Ve vyrovnaném zápase, v němž český tým čelil řadě přesilových her soupeře, rozhodl o výsledku až v 59. minutě Róbert Tomík, rekordman Karlových Varů v počtu vstřelených branek v jedné sezóně. Branka padla v přesilovce pět na tři. Další branky energetiků přidali Michal Dvořák, Richard Bauer, Ján Lipiansky a Jan Alinč. V brance dostal příležitost lotyšský reprezentant Edgars Masalskis.
Přípravné zápasy, přát., pá 20.8.2004, Schluefweg Kloten
Kloten
4:5
2:2, 1:1, 1:2
Branky: 2. Bühler (Brunold), 14. Blindenbacher (Guignard), 26:25 Pittis (Lindemann, Blindenbacher), 48:08 Guolla (Helbling, Pollock) - 13. Dvořák (Procházka), 18. Bauer, 33. Lipiansky (Tomík), 42. Alinč (Procházka), 59. Tomík (Ptáček). Rozhodčí: Reiber - Simmen, Sommer. Vyloučení: 10:12 plus 10 minut pro jednoho z hráčů Energie. Využití: 2:2. Diváci: 876.