Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 22.11. Prostějov - K. Vary 4:2 | JUN: 17.11. Dukla - K. Vary 4:5sn | SDO: 17.11. K. Vary - Chomutov 3:2 | MDO: 19.11. Sparta - K. Vary 3:2

Petr Stloukal zůstává v Energii

Petr Stloukal zůstává v Energii

2.6.2017 | Tisková zpráva

Do přípravy A-mužstva Energie se v tomto týdnu zapojil útočník Petr Stloukal, který měl několik nabídek z extraligy, ale nakonec se rozhodl zůstat v Karlových Varech. Smlouvu podepsal na jeden rok s roční opcí v případě postupu do nejvyšší soutěže. 1. června se do přípravy zapojil také útočník Tomáš Rachůnek, který doléčil zranění z barážových bojů. Je již stoprocentně v pořádku a začal naplno trénovat.

„Petrovi bylo samozřejmě jasné, že v extraligových klubech by nedostával takový herní prostor, jaký má možnost dostat u nás. Proto jeho volba padla na Karlovy Vary, kde byl v minulé sezoně spokojený, a po rozpačitém začátku si postupně vybudoval v týmu pozici v prvních třech pětkách. Petra také velmi lákalo to, že se v Karlových Varech bude bojovat o postup zpět do extraligy, a chtěl by s tímto cílem týmu maximálně pomoci,“ informoval generální manažer klubu Miroslav Vaněk.