Extraliga mladšího dorostu, II. 13, čt 4.2.2016
Sparta
1:2p
0:1, 0:0, 1:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 51. Šik - 17. Rubeš (Dani, Bureš), 65. Čížek (Čermák). Rozhodčí: Grech - Rubáš, Malý. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 36:42. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Karlovy Vary: Radosta - Klejna "A", Poizl, Ptáček, Cankov, Doubek, Kořán - Pištěk, Šik "C", Novotný, Hudečka "A", Maydl, Křemen, Šťastný, Jiskra, Tamáš.
Sparta: Jones - Kozák, Tůma, Haš, Havlín "A", Hadamczik, Kumpošt, Bureš, Mysliveček - Čech, Pika "C", Čermák, Prymula, Čížek, Pšenička, Dani "A", Vitouch, Rubeš, Gluzman, Flídr, Vorobjev.

Vždy silní Sparťané nepředvedli asi nejpovedenější výkon, přesto jim na vítězství stačilo, a to díku tomu, že domácím se v utkání nedařilo prakticky nic. Karlovarští měli velké problémy ve vlastním obraném pásmu, kde se jim nedařilo reagovat na dobrý pohyb Sparty. Paradoxně se Energii pár minut před koncem po individuální akci povedlo vyrovnat a dostat utkání aspoň do prodloužení. V něm deset vteřin před koncem utkání domácí ztratili kotouč na útočné modré čáře a soupeř po rychlém protiútoku dokázal získat bod navíc.