Dračice: Cenné vítězství a očekávaná porážka

Ženy: Karlovy Vary - Kobra Praha 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Beroun - Karlovy Vary 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Perný víkend přichystal pro hokejistky program nadstavby ligy žen. V sobotu karlovarské Dračice hostily v zápase o šest bodů pražskou Kobru a úvod jim vyšel dobře. Díky trefám Pöpperlové a Fričové vedly již 2:0. Soupeřky však na začátku třetí třetiny srovnaly na 3:3 a jen s vypětím všech sil nakonec Dračice ukořistily všechny tři body. Méně úspěšné již byly následující den, kdy suverénnímu lídru skupiny z Berouna podlehly hladce 1:5.
Liga žen - skupina B, n7, so 1.3.2008, Zimní stadion Karlovy Vary
Kobra
4:3
2:1, 1:1, 1:1
Branky: J.Fričová 2, Pöpperlová, Trsková - Čtvrtníčková, Benešová, Kuželová. Asistence: Pöpperlová, Bauerová 2, Hajdová 2, I.Kotrbáčková, Tumpachová - Čtvrtníčková, Benešová 2, Kuželová. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Oslabení: 0:1. Zásahy brankářek: Lukešová 19 – Bulejčíková 26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.
Karlovy Vary: Lukešová - I.Kotrbáčková, S.Kotrbáčková, Wadowská, Hornová - J.Fričová, Bauerová, Tumpachová – Hajdová, Pöpperlová, Trsková - Frková
Kobra: Bulejčíková - Čapková, Čtvrtníčková, Hamanová, Kovaříčková, Prečová, Roubíčková, Seidlerová, Benešová, Divišová, Černá, Kuželová, Vondrková