Junioři litovali nevyužité převahy, v Petrohradu se jim líbí

Navzdory herní převaze získali junioři na ledě jim dobře známého soupeře pouhý bod. Šanci na reparát proti SKA-1946 Petrohrad mají v sobotu od 11:00 SELČ. Své hodnocení prvního zápasu nám přímo z Petrohradu poslali Vojtěch Šik, Martin Gombár a David Fečo (na snímku).

1. Jak byste zhodnotil první zápas se SKA-1946?
2. Jaké máte v Petrohradu zázemí?

Vojtěch Šik

1. Dnešní zapas jsme odehráli dobře. Myslím si, že jsme byli i lepším týmem. Dařily se nám hodně přesilové hry a i v prodloužení jsme měli více šanci než soupeř. A nájezdy to už je loterie.

2. Petrohrad je moc pěkné město, líbí se mi tu moc. Hotel je pěkný, útulný a máme tu hodně jídla. To je pro nás při tomto rychlém sledu zápasů velmi důležité.

Martin Gombár

1. Dnešní zápas byl z naší strany dobrý. Diktovali jsme tempo hry a soupeře jsme nepustili do žádných velkých šancí. Obě branky jsme vstřelili v přesilovce, což je naše silná stránka. První gól jsme dostali v oslabení po sporném vyloučení, navíc se puk k soupeři odrazil od naší tyčky. Škoda druhé inkasované branky, která byla dost smolná. V prodloužení jsme byli lepší, ale branku jsme nevstřelili a nájezdy už jsou loterie.

2. Petrohrad je hezké město, dle mého názoru hezčí než Moskva. V hotelu Andersen, ve kterém bydlíme, jsme našli kvalitní zázemí a jídlem jsme byli mile překvapeni.

David Fečo

1. V dnešním zápase jsme se drželi toho, co nám řekl trenér a to na Petrohrad platilo. Všichni bojovali a rvali se o body, bohužel jsme dvakrát přišli o vedení. Chtěl bych vyzvednout výkon Vojty Tomečka, který dal 2 góly, a Vládi Habala, který toho hodně pochytal a držel nás. Celý tým odvedl dobrý týmový výkon a zaslouží si pochvalu. Jen škoda, že jsme nezískali 3 body. Musíme na to zapomenout a porvat se zítra o 3 body!

2. Petrohrad je krásné město už cestou jsme viděli hodně památek a líbí se nám tu. Hotel je perfektní, je dobré že máme na pokoji Wi-Fi, můžeme napsat domů. Jídlo všem chutná.