Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.prosím nevyplňovat Text příspěvku (Ihre Nachricht):*

Jméno (Name):* Email: Město / tým (Stadt):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4443 odpovědí v této kategorii celkem.


Jirka (KV) 20.6.2017, 11:42
Dobrý den,
je možné zakoupit permanentku online přes Ticketportal s 50% slevou pro seniory a standardní permanentku se slevou 200Kč za věrnost? Systém Ticketportalu v obou případech po zadání čísla permanentky nabízí pouze plné ceny 3200 Kč, místo 1600 a 3000..
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, přímo slevy zadat nejdou proto, aby někdo neoprávněně těchto slevy nezneužil.
Napište nám na klubový email: hokejkv@hokejkv.cz všechny potřebné informace, které jsou na permanentních vstupenkách a my ceny v rezervaci nastavíme, abyste si je mohl koupit se slevami.
S pozdravem Jiří Holý
Karel P. 12.6.2017, 14:06
Dobrý den,

7.6. jste informovali o tom, že pozici generálního manažera přebírá pan Holoubek. Má otázka směřuje k předchozímu GM panu Vaňkovi, zda v organizaci HCE zůstává i nadále na jiné pozici či klub zcela opouští?

Předem děkuji za odpověď.

KP

Odpověď:
Dobrý den, o dalším působení pana Vaňka v klubu prozatím nebylo rozhodnuto. V tuto chvíli zatím vykonává funkci obchodního manažera a dále zůstává předsedou zapsaného spolku HOCKEY CLUB Karlovy Vary, který má prioritně na starosti hokejovou mládež. -ms-
fandafp 9.6.2017, 10:16
Přeji příjemný den
zajímalo by mě,zda se neuvažuje o znovuotevření diskusního fóra pro fanoušky když už "nesedí žába na prameni " .Děkuji za odpověď.FP


Odpověď:
Dobrý den, aktuálně se o tom neuvažuje. -ms-
Hodinář (KV) 6.6.2017, 14:50
Dobrý den, mám nárok na své místo, když určitě nedohledam účet za loňský nákup. Účtenky si nenechávam, pouze na zboží které jde reklamovat, nebo vrátit. Ne že by to u permanentky na Energii byl špatný nápad :-D ale bohužel by tato reklamace nebyla uznána z důvodu že tým předvádí své maximum.
A starou permanentku jsem před začátkem playout roztrhal, zničil, přelomil, utřel s ní jednu část na svém těle a vyhodil do kanálu s tím, že mě v KV areně na Energii už nikdo nikdy neuvidí (ano, vím, jsem horká hlava a jednal ne zrovna férově), bylo to odemne krátkozraké a vůbec sem nebral v potaz další sezonu a možnost úspěchu a koukatených výkonů.
Tak se ptam, je nějaká šance získat své místo, na kterém sedávam od postavení KV Areny? Kolem sebe mám diváky které znam a kamarády, nerad bych šel sedět jinam, kde nemusim taky nikoho znát a musel bych navazovat kamarádské vazby nanovo. Čím jsem starší, tím víc jsem nerudný a nepřátelský ke svému okolí.

Odpověď:
Dobrý den, v první řadě vysvětlíme, proč doporučujeme, aby si lidé při nákupu permanentky, nebo permanentek, brali a schovali doklad o platbě. Často se totiž stává, že si nepamatují údaje na vytištěné permici (sektor, řada, sedadlo) a chodí na své místo zpaměti. Pak ale nastane problém při ztrátě, krádeži atd., že si údaje nepamatují. Pomocí je systém prodeje, kde je u každého místa napsáno, kdo si permanentku koupil. A zde přichází druhý problém, když se zakoupí více míst na jedno jméno. A právě na dokladu jsou všechna místa vypsána.
Každopádně nám na email hokejkv@hokejkv.cz napište vaše jméno a jestli si pamatujete i údaje z permice, tak napište i tyto údaje a my se podíváme do systému prodeje, jestli to souhlasí.
Jiří Holý
Jakub (lev.lochman@seznam.cz) 4.6.2017, 20:11
Dobrý den,
Kdy boudou známy přípravné zápasy Děkuji

Odpověď:
Na kompletaci přípravných zápasů se ještě pracuje. Do poloviny června by měly být uzavřeny.
Jiří Holý
Martin 3.6.2017, 22:59
Dobrý den
musím si pernamentku koupit osobně, nebo mi jí může někdo vyzvednout?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, permanentku za Vás může vyzvednout někdo jiný, ale musí mít s sebou vaší permanentku, nebo loňský doklad o jejím zakoupení.
Jiří Holý
Kárová T (Mariánské Lázně) 27.5.2017, 20:25
Dobrý den,

předem se omlouvám, nevím kam, příp. komu tuto otázku položit, ale neuvažujete o prodeji hraných dresů A-Týmu, např. na stránkách sportovniaukce.cz jako tomu bylo v případě akce Legenda pomáhá?

Předem děkuji za odpověď

S pozdarvem

Kárová T.

Odpověď:
Dobrý den, o prodeji jedné ze sad dresů z loňské sezony na stránkách sportovniaukce.cz neuvažujeme. Jednu sadu dresů dostanou hráči, druhá bude klubem využívána pro charitativní, nebo klubové akce, partnery klubu apod.
Jiří Holý
Lucka 25.5.2017, 23:34
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli by jste mohli fotky z pondělního 22.5. tréninku dát i na web.Předem děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, hotovo. -ms-
Kotas 25.5.2017, 16:51
berte v potaz, že mám dotaz: kam zmizelo "fórum"?

Odpověď:
Dobrý den, i přes důrazná upozornění byla stále porušována pravidla slušné diskuze (docházelo k urážení hráčů i vedení týmu), a tak se vedení rozhodlo, stejně jako spousta dalších týmů, diskuzní fórum zcela uzavřít. -th-
Vernyfanousek 25.5.2017, 14:10
Dobrý den
chtěl bych se zeptat, zda si mohu v první fázi prodeje zakoupit pernamentku i v případě, že jsem nevlastnil pernamentku v minulém roce?

Odpověď:
Dobrý den, můžete si ji zakoupit, akorát budete vybírat z míst, která nebyla v minulé sezoně obsazena.
Jiří Holý

Další stránky
123456>>