Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.prosím nevyplňovat Text příspěvku (Ihre Nachricht):*

Jméno (Name):* Email: Město / tým (Stadt):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4511 odpovědí v této kategorii celkem.


Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Lomnice) 17.4.2018, 17:54
Dobrý den,hrozí týmu Hc Energie Karlovy Vary zánik?
Hrozí krach klubu?


Odpověď:
Dobrý den, ne. -ms-
Daniel (waltrajn@gmail.com - KV) 16.4.2018, 19:49
Dobrý den, lze si nějak zarezervovat vstupenky na zápas, tak abych si je mohl vyzvednout v KV Aréně v den utkání?

Odpověď:
Dobrý den, taková rezervace bohužel není možná. Jak je uvedeno v našem článku, vstupenky můžete zakoupit online. -th-
Jirka (carlooooos@seznam.cz - KV) 8.4.2018, 18:29
Dobrý den, děkuji za rychlou odpoveď ohledně marodů, ale potřebuji okamžitě vědět jak to vypadá s Jakubem Flekem(jinak neusnu:((( Doufám že podáme podnět na tu prasáckou hru lampasáků...Děkuji a gratulace klukům do kabiny že se vzpírají navzdory zraněním osudu. Dnes museli dohrát na 3 pětky, toho si cením!!!

Odpověď:
Dobrý večer. Informace o zraněných hráčích z nedělní zápasu v Jihlavě naleznete v článku . -dk-
Jirka (Carlooooos@seznam.cz - KV) 8.4.2018, 09:42
Dobrý den, jak to vypadá s marody, zasáhne letos ještě někdo do baráže? (samozřejmě kromě Vladimíra Sičáka) Děkuji.. >

Odpověď:
Dobrý den. Start žádného z dlouhodobě zraněných hráčů v tuto chvíli není pravděpodobný. -dk-
Dan (Cuby-74@seznam.cz - KV) 6.4.2018, 10:14
Musím reagovat na poslední příspěvek ohledně pořadatelské služby.
To co si dovolí diváci (vstupovat na svá místa při hře pět na tři) je do nebe volající a jen to svádí k nějaké potyčce na tribuně.
A to, že pořadatelská služba nezvládá kapacitně, říkejte někomu jinému. Kdyby se vybrala kvalitní firma a ne jak je zvykem ta nejlevnější, mohla by si dovolit zaplatit více brigádníků/zaměstnanců, lidí by bylo určitě dost.
Přidal bych se ještě se stížností na zásobování WC. Jak je možné, že v moderní KV Areně neni o první třetině na toaletách ne jen papírový ručník na otření, ale ani toaletní papír v kabinkách? Tohle je neřešitelná situace.
Stejně jako vyprodaná aréna a zavřených několik bufetů a když si chci po zápase koupit párek a pivo a ještě prohodit pár slov, už to nejde a je z komplexu vyhozen 🤷♂.
Vím, že to bude asi stížnost na město, jakožto majitele KV Areny. Ale prostě to nechce dodavatele brát vždy za nejnižší peníze, pak to talhle dopadá.

Odpověď:
Dobrý den, plně chápeme vaše rozhořčení. My jako klub si halu na zápas najímáme. Ve smlouvě s KV Arenou máme dáno, že výběr bezpečnostní agentury, cateringové a úklidové firmy, ale i jiných služeb, je výhradně v kompetenci KV Areny. My jen tyto služby při zápasech přebíráme.
Nicméně s bezpečnostní agenturou Safeguard o počtu osob jednáme my. O navýšení osob jsme s nimi diskutovali, ale aby zajistili osoby do každého vstupu, prostě nedají dohromady. A to jim jezdí lidi z celého kraje včetně brigádníků.
Druhou stránkou je neohleduplnost některých lidí, kteří se do hlediště tlačí i přesto, že jim bylo řečeno, ať vydrží do přerušení....
Vaše stížnosti předáme na KV Arenu.
Jiří Holý
Tomáš (thomas89@seznam.cz - KV) 3.4.2018, 22:26
Dobrý den
Nešlo by se domluvit s pořadatelskou službou, aby fanoušky pouštěla do hlediště jen při přerušení? Je až neskutečný kolik lidí hledá svoje místo během hry, nebo kolik jich přijde pozdě po přestávce a vůbec je nezajímá, že se hraje a obtěžují tím ostatní sedící fanoušky.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, o tomto problému víme a jsme si vědomi při plnosti areny, že k tomuto dochází. Mrzí nás neohleduplnost některých lidí, kteří nejsou schopni vyčkat na přerušení hry. Bohužel, agentura, která v současné době zajišťuje pořadatelskou službu na akcích v KV Areně, není schopná obsadit všechny vstupy do hlediště (18). Oproti základní části na náš požadavek se počet lidí agentury navýšil, ale víc lidí nemůže zajistit.
Jiří Holý
Tonda (steFANmil@seznam.cz - Mar.Lázně) 3.4.2018, 11:18
Dobrý den, chci koupit on-line lístky přes Ticketportál na 17.4. HC Energie-Rytíři Kladno a ve slevě se neukazuje sleva důchodce 50%. Tato sleva podle mne platí i na barážové zápasy, tedy na tento zápas, ale nejde uskutečnit on-line na Ticketportál? Kde jí mohu jako důchodce získat? Jak to udělám? Děkuji

Odpověď:
Slevy jsou nastaveny.
Jiří Holý
František (fr.pavelka@centrum.cz - Sokolov) 1.4.2018, 12:00

Dobry for na apríla nový sponzor, být to včera nebo zítra tak jo ale dnes. Sranda musí být.

Odpověď:
Jsme rádi, že jste to jako obveselení vzal.
Jiří Holý
Dan (Cuba-74@seznam.cz - KV) 30.3.2018, 23:06
Dobrý den,
Atmosféra proti Jihlavě paráda, návštěvnost taky! Jen mne zarazila informace (vyprodáno) jen za bránou hostů mohlo být odhadem tak 150 volných sedaček. Nepočítam těch několik ob volných míst téměř v každém sektoru. A v prvních řadách nebylo zrovma taky úplně plno.
Ale asi to jsou diváci, co lístek mají a nedorazí. Nebo tato statistika je brána otočením turniketu? Pak by to byl divný údaj.

Odpověď:
Dobrý den Dane. Do hlediště byly opravdu všechny vstupenky vyprodány. Několik fanoušků mohlo lístek mít a nedorazilo, nebo to byla místa chybějících permanentkářů. Údaj o počtu diváků je pak uváděn na základě turniketů. -th-
jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - KV) 30.3.2018, 20:36
vytvořte tabulku baráže a přidejte k tabulkám Díky!

Odpověď:
Dobrý den, tabulku baráže najdete na hlavní stránce po pravé straně dole. -th-

Další stránky
123456>>