HC Energie Karlovy Vary

Malí energetici bojovali na Kolováku

Již druhý ročník zápolení malých energetiků na Kolovském rybníku mají všichni účastníci zdárně za sebou. V příjemné atmosféře a za krásného počasí byly opět k vidění výborné sportovní výkony. Vítězi víkendového zápolení o vteřinky byly i tentokrát skutečně všechny zúčastněné děti, které prokázaly, že umí bojovat ze všech sil a navíc v duchu fair play. "Ze srdce děkujeme všem rodičům, trenérům, dětem a všem, bez nichž by nemohlo proběhnout sportovní klání pro naše malé šikovné hokejisty," posílají za organizátory slova díků všem zúčastněným Blanka a Jakub Jiskrovi a dodávají: "Kolováckého dvojboje se zúčastnilo 111 dětí z klubu HC Energie, jejich rodiče i náhodní kolemjdoucí." Fotografie z celého dne naleznete ve fotogalerii.
V sobotu 23. května se v okolí Kolovského rybníka sešlo přesně 111 dětí – malých hokejistů z klubu HC Energie ve věku od tří do dvanácti let, aby porovnaly své síly v běhu a jízdě na kole. Za nádherného počasí se závodilo v osmi kategoriích. „Podpořit nás přišli rodiče a blízcí a přímo na místě fandili i zlatí mistři z karlovarského A týmu Marek Melenovský a David Zucker. Závody provázela výborná sportovní atmosféra, dobrá nálada a voňavé občerstvení od maminek a babiček. Už nyní pomalu spřádáme plány na další ročník,“ doplňují spokojení organizátoři.

Krásného letního dne využili někteří závodníci i se svými „realizačními týmy“ k prvnímu letošnímu koupání v přírodě a nakonec i k příjemnému posezení u opékání vuřtů. Tak zase za rok na Kolováku!

Pozn.: Pokud byste chtěli získat některé fotografie ze sobotního dopoledne ve vysokém rozlišení, můžete je zakoupit u pana Zdeňka Nádvorníka (tel. 603 531 671).

Prohlédnout si můžete i fotografie z loňského ročníku.