Parádní gesto fair-play! Mladík Pavelec odvolal faul soupeře

Zásady fair-play se mají ctít už od nejmladších kategorií a jsme rádi, že karlovarští mladíci se toho řídí. Naposledy to ukázal útočník dorostu Petr Pavelec.

Dorostenci přivítali na domácím ledě kladenské Rytíře. Zápas plný osobních soubojů a branek ale nabídl také moment, při kterém tleskali oba tábory.

Na konci první třetiny, konkrétně v čase 19:16, se rozhodčí rozhodli vyloučit jednoho z hostujících hráčů za nedovolené bránění. K trestu však nakonec nedošlo, gesto fair-play totiž předvedl karlovarský Petr Pavelec, jenž se přiznal, že spadl vlastní vinou a požádal sudí, aby dvě minuty pro soupeře odvolal.

Energetici nakonec utkání zvládli výsledkem 6:2, Pavelec k vítězství navíc přispěl i gólem ve 36. minutě.