HC Energie Karlovy Vary

Spouštíme nový SMS servis - lepší a rychlejší!

Společnost eSports.cz pro karlovarské fanoušky poskytovala zdarma informační SMS servis už od roku 2001. Fanoušci se prostřednictvím SMS zpráv zdarma dozvídali nejnovější informace ze zápasů HC Energie Karlovy Vary a horké novinky o příchodech či odchodech a dalších zásadních změnách týkajících se karlovarského mužstva. Všichni tři operátoři postupně přestávali tuto službu podporovat, ať už tím, že zrušili bezplatné posílání SMS zpráv z internetu nebo omezili délku zasílaných zpráv či omezili hromadné posílání SMS zpráv. Služba se navíc stala nespolehlivou, takže fanoušci často dostávali zprávy o stavu zápasů se zpožděním, někdy dokonce k doručení zpráv vůbec nedošlo. Společnost eSports.cz proto od 26. března uvádí do provozu novou službu pro všechny hokejové fanoušky. Zatím je služba zprovozněna pro extraligové a prvoligové týmy, ale před novou sezónou bude fungovat i pro druhou ligu.
Služba je placená, což je daň za spolehlivost služby. Naší snahou však je, aby cena jedné SMS byla na maximálně nízká. Stanovili jsme ji vesměs na nejnižší možné hranici, kterou všichni tři operátoři povolují. Za 1,50 Kč mohou získat fanoušci informaci o každé vstřelené či obdržené brance svého či soupeřova týmu. Za stejnou cenu může fanoušek získat zprávu o střelcích a asistentech svého i soupeřova mužstva po každé odehrané třetině. Každý fanoušek si navíc může zvolit, zda chce dostávat informace o každé změně stavu ze všech utkání nebo pouze z venkovních zápasů. Za jeden zápas zaplatí předplatitel v případě zpráv zasílaných po každé třetině pouhé 4,50 Kč.

Dva typy zasílaných SMS mají cenu 3 koruny. Prvním jsou informace o konečném výsledku zápasu včetně střelců a asistentů. Druhým pak asi nejcennější typ zpráv: okamžité informace o příchodech a odchodech hráčů či jiných zásadních změnách.

Společnost eSports.cz se dlouhodobě snaží pro fanoušky připravovat co nejlepší zpravodajství z ledního hokeje. Jako první a jediná firma dokázala zrealizovat unikátní projekt on-line přenosů z hokejových zápasů tří nejvyšších soutěží, postupně se snažíme zaměřit i na play-off juniorské a dorostenecké extraligy. Společnost eSports.cz též spravuje více než dvě desítky oficiálních webů sportovních klubů, v drtivé většině jde o profesionální hokejové kluby. Věříme, že se nově vznikající projekt SMS servisu setká s pochopením fanoušků a že předplatitelé budou překvapeni kvalitou našich služeb. Více informací o SMS servisu včetně možnosti registrace naleznete na webových stránkách www.hokej.info.