Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Těšíme se na komfort, shodli se hráči při otevírání arény

Těšíme se na  komfort, shodli se hráči při otevírání arény

21.06.2009 | Tereza Janovská

Páteční galavečer v KV Aréně byl velkou událostí nejen pro fanoušky, kteří se těšili, až si vyzkouší svá nová místa pro příští sezonu, ale i pro hokejisty samotné. Ti si poprvé vyzkoušeli navléknout výstroj ve své nové kabině a ve svém novém domově se rovněž dočkali prvního potlesku za svůj výkon. V malé anketě jsme se zeptali na jejich pocity.

1. Co Vám nejvíce bude chybět ze staré haly?
2. Na co se naopak nejvíce těšíte do nové arény?
3. Jak se Vám líbilo slavnostní otevření, jaké vystoupení Vás oslovilo nejvíce?

Lukáš Pech

1. Určitě atmosféra, která byla opravdu fantastická, když jsme jí všichni v play-off prožívali. Bylo to něco nezapomenutelného a budu na to ještě dlouho vzpomínat. Také nevím, jaká tu bude teplota ledu a vzduchu. Mně vyhovoval starý stadion, kde byla zima. Budeme se muset přizpůsobit. Samozřejmě že je to ale nádherný stánek, kde se budou diváci mít skvěle. Jsem mile překvapen, takovéhle jsem to nečekal. Je to paráda.

2. Samozřejmě na kulisu a na celkový dojem. Vypadá to opravdu nádherně. Je tu větší kabina, už to není jen šatna. Je to moc pěkně udělané a doufám, že zde budeme pokračovat na vítězné vlně.

3. Laserová show byla výborná a skupina Davida Kollera a pana Pavlíčka byla také dobrá. Nejvíc se mi ale líbily ty bubny, jsou parádní.

Roman Prošek

1. Teď je to těžké říct, poznáme to, až tu začneme hrát, ale určitě to nebude nic ze zázemí.

2. Doufáme, že bude stejně úspěšná, že se tu bude hodně slavit a vyhrávat. Hlavně se těším na to prostředí, diváci tu budou mít lepší komfort a my také.

3. Dnešní večer se určitě podařil, je to zábavné a líbí se nám to.

Václav Skuhravý

1. Byli jsme tam hodně zvyklí. Určitě nám bude chybět ten kontakt s fanoušky, ta hala byla jedinečná, jak byla z toho plechu, tak tam byl obrovský rámus.

2. Určitě na zázemí i na všechno okolo. Zázemí bude určitě komfortnější než na starém stadionu.

3. Líbilo se mi vesměs skoro všechno, ale nejvíc asi ti kluci na trampolínách.

Petr Kumstát

1. Bude mi scházet celá, protože jsem tam zažil spoustu let a člověk si tam zvykl. Takže mi bude určitě chybět ta minulost haly a taková ta její stísněnost.

2. Na komfort, co tu je. Je to tu báječné.

3. Mně se líbilo úplně všechno. Myslím si, že to bylo opravdu dobře připravené a hala je úplně nádherná. Je skvělá pro sport, pro kulturu a opravdu pro všechny lidi.