HC Energie Karlovy Vary

Krátké zprávy

včera

Změna v rozpisu utkání

Venkovní utkání na ledě Mladé Boleslavi, které se odehraje v neděli 1.12.2019, bude z důvodu kolize s fotbalovým zápasem začínat o hodinu později než bylo plánováno, tedy v 17 hodin.
po 4.11.2019

Góly pro děti

V 6. ročníku charitativní aukce Góly pro děti můžete vydražit i podepsaný dres energetika Adama Lapšanského. Výtěžek aukce více jak 25 dresů a sportovních artefaktů poputuje na podporu handicapovaných dětí v Ústí nad Labem. Aukce probíhá na Facebooku.
čt 10.10.2019

Energetici v rozhlase

Trenér a sportovní manažer klubu Martin Pešout a obránce Dominik Graňák budou v pondělí 14. října hosty živého vysílání Českého rozhlasu Karlovy Vary. Pořad startuje po 15. hodině a kromě radiopřijímačů ho můžete poslouchat i online nebo následně ze záznamu v archivu.
st 21.8.2019

Článek Blanky Jiskrové

Dětem věnuje většinu svého času a práce ji naplňuje. Řeč je o karlovarské trenérce Blance Jiskrové, která se o sobě rozpovídala Deníku. Článek si můžete přečíst ZDE.
po 19.8.2019

Plutnar hospitalizován

Obránce A-týmu Michala Plutnara potkala nepříjemná příhoda. S manželkou byl hospitalizován na infekčním oddělení nemocnice poté, co je postihla těžká střevní viróza. Hráče čeká několik dní na kapačkách, přesný datum návratu do sestavy zatím není znám.
po 12.8.2019

Vildumetz na zkoušce

Trenéři karlovarských energetiků mají k dispozici v přípravě i odchovance Karlových Varů Tomáše Vildumetze. Mladý útočník strávil uplynulou sezonu na Kladně, letos jde ale hostovat do Ústí nad Labem, stále je však hráčem Energie a do lázeňského města má vyřízené střídavé starty.
st 31.7.2019

Hráči na try-out

Trenéři mají během přípravy k dispozici navíc tři hráče na try-out. O místo v Karlových Varech bojují obránci Ondřej Gabrhelík s Adolfem Strakou, o to stejné usiluje i útočník Ján Blaško.
čt 30.5.2019

Eismann přebírá U17

Trenér karlovarských juniorů Václav Eismann byl jmenován novým hlavním trenérem národního týmu do sedmnácti let. Dosud u této kategorie působil jako asistent.
st 1.5.2019

Nový vedoucí mužstva

Od 1. května došlo v realizačním kádru A-týmu Energie k jedné změně, hlavním vedoucím mužstva se stal Radim Knápek.
ne 14.4.2019

Turnaj pro Nicolase

Turnaj U11 v Ostrově s charitativním podtextem dopadl úspěšně. Na malého Nicolase Úbla se vybralo 7 500 korun a 150€. Děkujeme všem, kteří přispěli!
pá 29.3.2019

Šenkeřík na kempu končí

Obránce Petr Šenkeřík, jenž byl nominován na přípravný kemp, se s národním týmem loučí. Trenér Miloš Říha už s karlovarskou čtyřiačtyřicítkou nepočítá.
pá 22.2.2019

Havránek v nemocnici

Návrat Tomáše Havránka do sestavy trval jen třetinu a půl, po nevybíravém zákroku Martina Erata utkání nedohrál. Karlovarský útočník už je mimo vážnější nebezpečí, s těžkým otřesem mozku ale zůstává v nemocnici.
st 6.2.2019

Flek se nedočkal

Karlovarský útočník Jakub Flek si prozatím nepřipíše premiérový start v národním týmu. Šestadvacetiletý forvard s českou reprezentací dva dny trénoval v Praze, dodatečné nominace na Beijer Hockey Games se ale nedočkal.
st 30.1.2019

Obránce mění příjmení

Karlovarský obránce Lukáš Vágner, jenž aktuálně hostuje v prvoligové Třebíči, mění své příjmení. Od nynějška jej budete moci znát pod jménem Lukáš Forman.
út 29.1.2019

Zemřel Miroslav Votruba

V sobotu, ve věku nedožitých 74 let, zemřel dlouholetý bývalý hráč našeho klubu pan Miroslav Votruba. Odchovanec karlovarského hokeje v týmu dospělých hrál dlouhých deset let v sezónách 1966 -1976 ve druhé a třetí nejvyšší soutěži. Závěr své hokejové kariéry uzavřel v nižších soutěžích za tehdejší Škodu Ostrov. Čest jeho památce!
Další stránky
123456>>