HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Jakub Čutta

Jakub Čutta  |  Ptejte se  |  FanoušciPtejte se tvrdého obránce se zkušenostmi ze zámoří i Ruska.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit dotazy vulgární, urážlivé či jinak nevhodné.

robert (b1r1********** - Kv|Kv)
25.2.2010, 16:11
Jseš docela dobrej

matej (mate****************** - dolni nivyhc energie karlovy vary)
24.2.2010, 17:17
čuto jaký je to střelit gól?

Odpověď:
Je to příjemný pocit, když ten gól dá kdokoliv a pomůže tím mužstvu. O to je to příjemnější, když se týmu poté podaří vyhrát.
Václav Pletka
23.2.2010, 11:40
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co je pravdy na tom, že jste se se popral s Pletkou na tréninku?

Odpověď:
Na tom pravdy není nic.
Prejtík
22.2.2010, 18:30
Dobry den Jakube,
zajimalo by me, jestli sledujete olympiadu a fandite ceskemu tymu? A co si myslite o hitu Ovechkina na Jagra? A take se chci zeptat, jestli sledujete NHL, v tom pripade se dale ptam, jestli mate radsi herni styl Ovechkina nebo Crosbyho?

Predem Vam dekuji za odpoved a preji vam hodne uspechu do budoucna, jak v hokejovem tak osobnim zivote.

Odpověď:
Dobrý den Prejtíku. Olympiádu jsem sledoval a nejen hokej, ale všechny sporty byly skvělý. Člověk se nenudil, ani když v nich nebyli čeští sportovci. Hokejistům jsem fandil a je škoda, že nepřestoupili přes Finy. Hit na Jágra vidím za čístý. Jarda chtěl udělat kličku a Ovechkin mu to nezbaštil. U mě vyhrává Ovechkin před Crosbym. Děkuji za přání. To samé přeji já Vám.
Honza (alon*************)
21.2.2010, 18:13
Ahoj Kubo,
zajímalo by mě, co takhle dělají hráči, když jsou zranění a nemohou trénovat? Zda se musíte i tak dostavit na trénink nebo máte doma pohodu? Díky za případnou odpověď a hodně štestí!!

Odpověď:
Pokud je hráč zraněný, tak klubový lékař určí léčebný proces a z diagnózy vychází tréninkový plán do úplného uzdravění té části těla, která je zraněna, což znamená, že hráč dochází pravidelně stejně, jako kdyby byl zdravý.
Monika
21.2.2010, 11:38
Zdravím,
mám takovou trapnou otázku, ale zajímalo by mě, jestli jsi vegetarián. Nebo je někdo z týmu vegetarián?

Odpověď:
Ahoj Moniko, vegetarián nejsem a ani nevím o nikom z týmu, že by byl.
Diana (Naše Energie!)
19.2.2010, 14:33
Ahoj =)

Mrzí mě ž nejste v play off,ale stane se,někdy se daří někdy naopak ne,nejdůležitější je aby jste si nemysleli že je to jenom Vaše chyba.Já kdybych mohla tak bych Ti to řekla,ale myslel by sis že je to blbost,stejnak Ti to řeknu,myslim si že největší vinu na tom má p.Vaněk.Doufám že to nebude číst.Jste pořád naši kluci i když prohrávátě,nebo vyhráváte,správnýmu fanouškovi to nevadí,bude Vám i nadále fandit.Správnej Varák nikdy neřekne o svym nejoblíbenějšim týmu že to posral.Správnej Varák věří v play off i z 12 místa.Správnej Varák je věrnej.Správnej Varák je fanoušek jak má,ikdyž se mi nelíbí jak teď naši fandí,tak když jste byli mistři,každej Vás miloval.Já věřim že nás příští rok nezklamezte.Pozdravuj všechny v kabině hlavně Skuhráče,Menziho,Kumiho,Koště,Němce.

Díky...

Hoší my Vás nikdy neopustíme,ale chceme vítěztví! :)

Odpověď:
Ahoj Diano, jsi správná Varačka a já děkuju za tvoji podporu. Všem pozdravy rád vyřídím, měj se.
Klára (K.sl***************** - Sokolov)
18.2.2010, 17:22
Zdravim =) mrzí mě, že letos to nevyšlo... ale nepatřím k těm kteří budou kritizovat a nadávat... nevyšlo to letos, vyjde to příští rok =)) určitě budem fandit dál, protože stále věříme ... kdo nevěří, neni Varák ;-) =) díky za skvělý zápasy a zážitky. Zase příští rok =)
Parta ze Sokolova

Odpověď:
Ahoj Kláro, děkuji za podporu. Měj se hezky.
Jana
17.2.2010, 07:21
Ahoj Čuťťáku,nechápu proč jste celou sezónu nehráli jako s Plzní.Myslim že správnej fanoušek někdy i brečí,protože vám věří.No to už je jedno,to už nikdo nezmění,holt budem hrát play out.S kým si v kabině nejvíc rozumíš ? A taky,nevíš proč všechny holky ( ke kterym patřim i já) maj rádi Menziho a NĚMCE ?

Odpověď:
Ahoj Jano, kdyby to někdo věděl, tak nám to řekne a my s tím něco uděláme. Nejvíc si rozumím s Martinem Zaťovičem. Proč je mají rády nevím, to by ses měla zeptat spíše těch holek, ale oba to jsou správní a sympatičtí kluci.
honza
13.2.2010, 12:40
vzdy pri vas bude stat!!teda aspon ty pravi fandove ... ty co tady akorat umi kritizovat tak jako nwm no ... :( v nasi srdci zustava energie :D

Odpověď:
Honzo, díky moc za podporu od pravých varských fanoušků.
Další stránky
123456>>