HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Ptejte se Petra Fraňka

Na Vaše dotazy odpoví brankářská jednička - Petr Franěk

Vodenka (vode************ - CHODOV)
19.12.2002, 19:46
proč jste se stal hokejistou?????????????????????????????????????????????????????

Odpověď:
Když jsem byl malý, tak se mi hokej líbil. Zeptal jsem se rodičů, táta mě odvedl na stadion a tak to vlastně vzniklo.
Alien (Boar*************** - Karlovy Vary/Hc Energie)
16.12.2002, 22:47
Dal jsi uz gol ? A neskousis si to pri treninku kdy by se ti to povedlo co by jsi v tu chvily delal ?

Odpověď:
Gol jsem zatím nedal a ani to v tréninku nezkouším. Akorát když jsem byl v Americe, tak jsem k tomu měl blízko.
Benda Jiří (BJ@s******** - Karlovy Vary\Energie)
16.12.2002, 11:24
Ahoj Fráňo!!!Jak se vede?Neuvažujete s ostatníma klukama,když už děláte děkovačku na severní tribunu ,o zařazení západní tribuny do svého repertoáru?Nás tam vždycky stojí hafo a tiše závidíme ostatnim na hlavní a na severní tribuně.Dík a hodně úspěchů do další části sezony.

Odpověď:
Myslím si, že o tom neuvažujeme. Těch lidí tam tolik nezůstává, i když, já nevím. Prostě se to takhle zavedlo a už je to taková tradice a budeme to dělat stejně. Kdyžtak přejdi na na tu hlavní tribunu, tak to dělá spousta lidí. Děkuju, tobě taky hodně úspěchů.
Honza (honz*********** - K.Vary)
16.12.2002, 10:02
Přeji krásné vánoce a stálou formu po celý příští rok.
Chtěl jsem se zeptat jaký je tvůj názor na Tipsport a obdobné "aktivity" některých hráčů a případné prodeje zápasů jak o nich psal i Hašek ve své knize a hovořil o nich i Duda před odchodem z Plzně. Poslední výsledek Plzně s Havířovem a kurz 7:1 jasně napovídá že si Řezníček a jeho klan pěkně přividělal. Chápu že si někteří hráči potřebují zajistit budousnost bez hokeje, ale v Německu to jde legálně (a čeští fanoušci to nevidí).

Odpověď:
Nechci mluvit za ostatní týmy. Tady ve Varech nikdo zápasy neprodává. A pokud si vsadí sám na sebe, tak je to myslím jenom dobře. Ale vsadit na vlastní prohru...tak o tom opravdu nevím. My totiž chceme odehrát jen co nejlepší výsledky a pokud to půjde, tak chceme do Play-off. A co se týče těch ostatních....za ně opravdu mluvit nemůžu. Taky přeju krásný Vánoce
Duncan (dunc************* - Jak jinak než Vary !!!)
15.12.2002, 19:13
Těbuh Peťo.
Chtěl bych se zeptat, jaké týmy si prošel po odchodu z Litvínova a před příchodem do Varů. Díky a mnoho úspěchů ve varském dresu.

Odpověď:
Z Litvínova jsem odešel do Ameriky, kde jsem hrál dva roky v Hershey, pak jsem byl čtvrt roku v Quebecu a tři čtvrtě roku v týmu Las Vegas. Následně jsem se vrátil do Evropy do Norimberka a po roce sem do Varů.
V. Bráborec (vojt*************** - Mírová u K.Varů)
13.12.2002, 22:58
Máte Petře nějaké rituály či zvyky,které děláte před každým zápasem?

Odpověď:
Žádný rituály nemám, já na to nějak moc nevěřím.
Filip (fcan************* - Ostrov/HC Energie)
13.12.2002, 05:42
Čabas Fráňo, vydrž a nepolevuj ve všem, co Tě dovedlo do týhle formy a on si Tě ten "Sláva" všimne a nebude tam dávat Málka, kterej těží z obrany, kterou má. Pak když jde v repre do brány, tak to procedí, protože se kluci na něj spolíhaj, ale on je nepodrží. Měj se krásně a vydrž!!

Odpověď:
Děkuju tady za tu otázku, rád bych vydržel. :o) Ale myslím si, že to není jen ve mně. Kluci hrajou super, dobře brání. Ta reprezentace, to už je něco navíc, já hlavně chci, abychom hráli dobře tady v klubu a potom možná někdy přijde pozvánka do reprezentace. Píšeš tady o Málkovi... Ten má štěstí, že hraje za takovým týmem, jako je Slavie, která má ambice na vítězství v lize. Nechci ho nějak schazovat, je to dobrej golman, ale myslím si, že je rozdíl chytat ve Slavii a chytat třeba ve Varech. Taky se měj hezky.

Tazatel vyhrává cenu za nejlepší otázku. Může si pro ni přijít v neděli 29. prosince o první, nebo druhé přestávce do redakce internetových stránek, která sídlí v prvním patře novinářské tribuny.

Ondřej Palán (sile**************)
11.12.2002, 20:22
Chcete přestoupit do jiného klubu.

Odpověď:
Já tady mám smlouvu ještě jeden rok a potom se uvidí, co dál.
kolik (onea************** - KV)
11.12.2002, 12:32
Zdravim, Vazne mam pocit, ze bez Tebe se to nejak nedari. Pusobis na muzstvo i nejak v kabine?
A jeste neco nevim jestli prijemneho. Jak to, ze jsi si vzpomnel na nedostatecnou odmenu z Vidne az ted? Byla to Tva iniciativa?

Odpověď:
To není v tom, že bych chyběl já. Na každý tým padne jednou krize a nás holt padla v době, kdy jsem byl zraněný. A já jenom doufám, že už jsme si to všechno vybrali a teď už budem zase hrát dobře. V kabině mužstvo působí pořád stejně, i když se prohrávalo. Pořád jsme si věřili, že to zlomíme.
Mě se na to ten novinář zeptal, to vůbec nebyla moje iniciativa. Pak ten novinář ze Sportu udělal velký nadpis a díky tomu se toho chytli ty lidi ze Svazu. Já od nich ty peníze vůbec nečekám. Ono se to nelíbilo ani Albimu (Robert Reichel pozn. red.), jako kapitánovi týmu se nelíbilo, že to co slíbili, to nedodrželi. A nakonec ze mě udělali někoho, kdo si to nezaslouží a který už svoje dostal. Ale stejně, moje iniciativa to nebyla, vše vyvolal ten novinář, co se mě na to zeptal.
- (weir************ - KV)
10.12.2002, 21:15
Je mi smutno. Bejvá ti taky někdy smutno?

Odpověď:
No, bejvá mi taky smutno. Hlavně když prohrajeme zápas. Ale jsem veselá povaha, takže to není moc často.
Další stránky
12345>>