HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Petr Gřegořek

Petr Gřegořek  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Ptejte se nejzkušenějšího karlovarského obránce Petra Gřegořka.

Hráč odpoví v polovině srpna.

Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky vulgární, urážlivé či jinak nevhodné.

Milan (koco****************** - Karlovy Vary/HC Energie Karlovy Vary)
6.8.2012, 13:38
Budete hrát 14.8.2012 proti tymu Ufa ?

Odpověď:
Doufám, že už nastoupím. Děkuji Vám za přání do nové sezony jak pro mě, tak pro kluky a budeme se snažit dělat Vám radost.
H.
5.8.2012, 16:36
Petře co říkáš na to, že se Petr Sailer stal sportovním manažerem? Dovedeš si představit sebe v této pozici po skončení hokejové kariéry? Jak sebe vidíš cca za 10 - 15 let?

Odpověď:
Spousty kluků dělají po skončení kariéry do hokeje. Zřejmě přišli z dobrým projektem, že to dostal. Já se určitě nevidím za deset let někde u hokeje. Nemám žádné ambice stát se trenérem nebo funkcionářem.
lol
4.8.2012, 20:05
S kterou slavnou osobností by jsi zašel na večeři?

Odpověď:
Slavných osobností je spousty. Co mě teď napadá je Jarek Nohavica. S tím bych si klidně zašel popovídat. Za prvé bych mu rozuměl, protože mluví česky a za druhé si myslím, že je hodně chytrý chlap. :-)
H.
4.8.2012, 09:49
Ahoj Petře. Patříš mezi krapet výbušnější obránce (musím říct, že se mi to hooodně líbí :-)), jaký jsi ale doma? Taky výbušnější, nebo kliďas, kterého nic nerozhodí a všechno si vybije na ledě?

Odpověď:
Bohužel nejsem kliďas. Chtěl bych být a obdivuji takové lidi. Ale já to neumím. Řeším to tak, že to tu situaci většinou zhorší, takže jsem určitě výbušný typ.
Lukas
2.8.2012, 23:22
Na jakou otazku jsi jeste nikdy neodpovidal? :))

Odpověď:
Zrovna na tuhle :-)
K.S. (K.Vary)
1.8.2012, 21:30
Dobrý den, Petře.
Těšíte se na sezónu? A jak si myslíte, že letošní sezóna skončí? Co říkáte na to, že je Chomutov po výhře nad Boleslaví v Extralize? Jste rád nebo byste raději bral Boleslav?
Děkuji za odpověď a doufám, že letošní sezóna bude lepší než minulá. Každopádně budeme pořád stát za Vámi všemi. Děkuji a hodně štěstí v nadcházející sezóně.

Odpověď:
Musím říci, že jsem asi radši za Chomutov. Máme ho blíže a nemusíme jezdit tak daleko. V Boleslavi to nemám rád, nehrál jsem tam dobré zápasy a jsem radši za Chomutov. Jak skončíme je tipování a to nedělám. Přál bych si, abychom se dostali do play off, to znamená do šestého místa nebo tam projít alespoň přes předkolo.
Milan (Ústí nad Labem)
1.8.2012, 13:20
Dobrý den.Nemáte prosím vy a nebo někdo z kabiny email na Sykyho,Tomáše Sýkoru?Děkuji,s pozdravem Milan

Odpověď:
To nemám bohužel.
Martina
1.8.2012, 09:07
Petře, jak se cítíš po ránu druhý den po zápase? V kolik hodin vstáváš a co tě nejvíc bolí (jestli tedy vůbec něco)?

Odpověď:
Když už mě něco bolí, tak záda. Člověk je unavený. Samozřejmě je rozdíl, když člověk hraje doma nebo venku, protože když člověk sedí ještě sedm hodin v autobuse z Třince, tak je rozlámaný, to jo. A vstávám tak kolem osmé, protože máme tréninky od desíti.
Martin (vota************ - Karlovy Vary)
31.7.2012, 23:16
Ahoj Péťo, vim, že tobě tvrdá hra nevadí, ale kdyby tě na bitku vyzval David Kočí, přijal bys to?? A hodláš v Energii strávit další sézony?? Dík za odpověď.

Odpověď:
Myslím si, že s ním se nemá cenu rvát. Je proslulý rvačkama v NHL a aby si člověk něco dokazoval, nevím. Možná kdyby něco vyplynulo ze hry a musel bych, tak možná nějaké držení dresu :-)
Alice (Sokolov)
31.7.2012, 17:36
Ahoj Peto,chtela bych se zeptat,jestli ti vadi tvrda hra?a jeste,jestli jsi pamatujes na to,ze by jsi se nekdy v hokej popral?a jestli sledujes fotbal,komu fandis u nas v ceske lize a komu ve svete,diky moc za odpoved.

Odpověď:
Tvrdá hra k hokeji patří. Samozřejmě nejsem vyhledávač té nejtvrdší hry, ale myslím si, že se na to dokážu přizpůsobit. Rvaček jsem moc neměl a nevyhledávám je. V české lize fandím teď Plzni. Je to krásný fotbal na který se dá koukat. Ve světě je to jednoduché. Je to určitě Barcelona. Nádherný fotbal. Španělé, to je teď bezkonkurenční.
Další stránky
1234>>