HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Miloslav Hořava

Ptejte se nového trenéra HC Energie Miloslava Hořavy.

Šelli (sem-************* - Sokolov)
20.6.2003, 10:15
Dobrý den jaké máte plány na rok 2003/2004, myslim umístění. za odpověd vám budu vděčný

Odpověď:
Jasný plán je dostat se do play-off a potom co nejdále.
Wayne (MTVB****************** - HC Energie Karlovy Vary)
19.6.2003, 18:24
Dobrý den.Je v týmu někdo, s kým jste již v minulosti spolupracoval?Máte nějakou trenérskou specialitu např. v trénincích či nějaké rituály?Za odpověď děkuji.

Odpověď:
Je tady pár hráčů, se kterýma jsem hrál. Např. Honza Alinč a Bednařík – s těmi jsem hrál v Litvínově, nebo Láďa Svoboda, se kterým jsem hrál na Kladně. Jako trenér jsem nespolupracoval s nikým. Rituály žádné nemám. Specialitou můžou být dělené tréninky, tzn. útočníci a obránci zvlášť, i když tak se to asi dělá všude.
Radan (Karlovy Vary)
18.6.2003, 13:44
Dobry den. Chci se zeptat, jak vidite navrat Robina Bacula na led v letosni sezone? Vypadl loni v listopadu a je po dvou operacich kolene. Jak se Vam jevi na trenincich? Dekuji Vam a preji hodne stesti.

Odpověď:
Robin Bacul se zapojil do přípravy, doufám, že bude v pořádku. Zatím trénuje solidně, samozřejmě je omezený tou operací. Věřím, že to bude dobré. Děkuji moc za vaši podporu.
Moloch (Zabt****************** - Energie)
18.6.2003, 13:43
Dobrý den, jen by mě zajímalo s jakými cíly budete vstupovat do nadcházející sezony. Kádr se dost pročistil a přišli noví perspektivní hráči, jak jste s nimi spokojen v rámci přípravy.Dekují

Odpověď:
Cíl je jasný, chtěli bychom se dostat do play-off. Jsem spokojený s hráči, kteří přišli i s těmi, kteří odešli. Myslím, že to mužstvu prospělo a doufám, že to bude fungovat.
alphis (alph************* - HC Energie Karlovy Vary)
18.6.2003, 13:24
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jestli jste spokojen se složením kádru pro letošní sezonu a jakého hráče byste v našem mužstvu uvítal.Díky moc za odpvěď.

Odpověď:
Se složením kádru jsem spokojen, tým je vhodně doplněný. Proto ani další hráče nehledáme.
ToBo (Hc energie Karlovy Vary)
17.6.2003, 09:39
Dobrý den.Jak se Vám líbí zde ve Varech?Nechtěl by jste sem přivést svýho syna?Já bych ho tu rád uvítal.Jinak mějte se dobře a hodně zdaeu do zápasu.
...a už bych chtěl taky vyhrát).
Dekuji předem za odpověď.

Odpověď:
V Karlových Varech se mi líbí, jsem tady moc rád. Domů to mám jenom kousek. Syna bych nepřivedl ani náhodou! Jsme totiž domluveni, že v jednom týmu nebudeme nikdy v životě působit společně. Takže kdyby sem měl přijít, tak já samozřejmě odejdu. A takto to bude i v budoucnu.Je mi líto.
vasek (wast************* - KV/KV)
17.6.2003, 08:40
Dobrý den, Jak by jste zhodnotil skladbu mužstva a styl hokeje, který budete od svých svěřenců vyžadovat. Bude to spíše defenzivní strategie podpořená tvrdou fizickou přípravou nebo se budete z části snažit o kombinační a technickou hru ?

Odpověď:
Myslím si, že skladba mužstva je výborná, věřím, že ještě lepší, než loni. Co se týče stylu hry, jestli bude ofenzivní, nebo defenzivní. Rádi bychom přenesli tu výbornou kondici na led. Chtěli bychom hrát kondičně náročný hokej. Jestli budeme hrát útočně, to záleží na soupeři.
č. 69 (fcan************* - Ostrov/HC Energie)
17.6.2003, 07:09
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by jste nechtěl přivítat v mužstvu svého syna. Diváci by to přivítali, nešlo by ho sem zlákat? Do kdy má na Kladně smlouvu? Děkuji a ať se daří.

Odpověď:
Jak už jsem odpovídal, se synem v jednom týmu působit nechceme a nebudeme. Děkuji za přání
Michal Klusák (mich****************** - Ostrov)
16.6.2003, 22:55
Dobrý den, pane Hořavo, již jste s týmem započal letní přípravu tak srovnejte náš klub se Znojmem. Jak se Vám po prvních měsících zdá? Připravujete nějaké novinky při trénincích na ledě, které přijdou za necelý měsíc?

Odpověď:
Kdybych měl srovnat přípravu Varů a Znojma, tak to při dobré vůli nemůžu, protože se srovnat nedá. Radim Rulík to má velice dobře připravené, je daleko tvrdší. I kádr je tady trochu jiný. Ve Znojmě byla spousta technických hráčů, takže příprava byla víc zaměřená na různé hry. Žádné novinky na ledě nepřipravujeme, vše bude takové standardní.
Zuzana Kotrbancova (fanc************* - Sydney)
15.6.2003, 16:02
Dobry den z Australie!
Ako velka fanynka hokeja spolu s
mojou kamaratkou Evcou, ktora pochadza z Karlovych Varov, pravidelne sledujeme vysledky Vasich zverencov. Obe si myslime,
ze hrac v obrane - Jakub Grof ma skvelu perspektivu a vyhliadky na uspesnu hokejovu karieru.
Prajeme Vam vela uspesne ukoncenych zapasov a posielame
slnecny pozdrav z Australie
pre vsetkych hracov.
Nezabudnite, ze mate priaznivcov
aj v tomto kute sveta. Drzime
palce!
Zuzana Kotrbancova
Eva Gurycova
SydneyOdpověď:
Bohužel o Jakubu Grofovi nemám vůbec přehled. Je někde na hostování, takže se u nás ani neúčastní přípravy a tudíž ho vůbec neznám. Samozřejmě ale během sezony budeme naše hráče sledovat a pokud bude mít dobrou výkonnost, má šanci se u nás prosadit. Děkuji, za Váš zájem a přízeň až z daleké Austrálie!
Další stránky
12>>