HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Sportovní manažer Jaromír Kverka

Sportovní manažer Jaromír Kverka  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Vzhledem k tomu, že tato rubrika již neplní svou funkci a realizační tým a hráči se potřebují plně soustředit na zlepšení výkonů a výsledků A-musžtva, byl provoz této rubriky dočasně pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Jana (jana********************* - Karlovy Vary)
20.10.2015, 21:55
Dobry vecer,bude v nasem tymu i po te mesicni zkousce pokracovat I.Rachunek a Tomas Bulik? Dekuji.

Odpověď:
Dobrý den, v reprezentační pauze to budeme řešit.
Jaromír Kverka
klima11 (klim************* - karlovy vary)
20.10.2015, 21:10
Dobrý den pane Kverka,
nemohu nereagovat, když vidim tento Váš alibismus, kterým se prezentujete. Co tu pisete za nemysly? Jste ocividne zaujatý a máte nejspíš osobní problém vuci Bartekovi. Ale bohužel pro Vas to už vidi všichni, ne jen ti, kteří rozumi hokeji. Pisete tu o statistikách týmu a o poctu obdrzenych branek, ale o tom kolik po jeho odchode mužstvo branek dalo radši mlcite. Asi byste si měl pripomenou statistiku brankářů před Bartekovym odchodem a po nem ;). A k tomu, Bartek po 6 zápasech -1, Rachůnek 7, 0, 0, -2, Bulik 7, 0, 0, 0, takže kde jste k te asistenci prisel? O Bartekovych bodech asi netřeba opet mluvit. Zaujatost bije do oci!
A dále tady pisete, že se po jeho odchodu zlepšila bojovnost týmu a defenzivní hra? To snad už nemyslíte vazne! A kdyz uz jste s timto zacal a tak rad sledujete statistiky, tak jste snad dost chytry na to, abyste z nich zvladl vyčíst, kdo ty góly inkasoval a nadale inkasuje. Sleduji každý zápas a ta hra je jedna velká katastrofa. Ocividne čekáte opet na nějake náhodne vítězství, abyste se mohl pochválit, že to byl správny krok.
A když už tu mluvíme o Vaši často zmiňované defenzivě a vidim některe hráče jak braní, tak se tomu smeju.
Je nejvyšší čas, vzdát se funkce, pane Kverko, pokud Vám tedy záleží na KV hokeji.E

Odpověď:
Dobrý den, díky za upřesnění statistik. Nesouhlasím s vámi, že výkony jsou katastrofální, bohužel bodů je málo.
Jaromír Kverka
Jan Pohan
20.10.2015, 20:18
Dobrý večer, pane Kverko,

budu to krátké a jednoduché - potvrdíte, že Marosz, Gulaši a Benák porušili životosprávu a proto nehráli utkání v Hradci (zdrojem je jakýsi KV novinář a bylo to zveřejněno na FB)?

Odpověď:
Dobrý den, ano. Vedení to řešilo velkými pokutami. Benák měl lehčí zranění.
Jaromír Kverka
Tomáš (Ostrov)
20.10.2015, 20:16
Dobrý večer pane Kverko - zrovna jsem četl že nevíte proč o Barteka není zájem. A to je logické ho nechat sedět a nenechat ho hrát a třeba ho pak teda prodat jak už tu někdo psal??? Nebo je lepší ho prostě platit a nestavět ho a dělat že o něj není zájem... Takže když o něj není zájem tak ho dál nebudete stavět a budete třeba 3 měsíce čekat jestli se někdo ozve? Ale no tak, to snad nemyslíte vážně... Vy taky nebudete používat automobil ale budete si platit pořádnou pojistku i s havarijkou pár let protože ho nikdo nechce??

Tenhle klub upadá a nezaslouží si ani tu hrstku věrných fanoušků které má. nevím kdy vám to dojde

Odpověď:
Dobrý den, o Bartekovi už toho bylo napsáno hodně. Díky za váš názor.
Jaromír Kverka
Miroslav Blatný
20.10.2015, 16:42
Dobrý den, pane Kverko,

kdy už si přiznáte, že jste udělal nebo udělali obrovskou chybu a uděláte, co je pro klub nejlepší (nejekonomičtější a nejracionálnější) a nevezmete Martina Barteka zpátky do sestavy... Ať už je ta story na pozadí jakákoliv, naše produktivita ho žalostně potřebuje a Vy ho jistě časem vytrejdujete lépe, když bude mít výkonnost a góly...

Jak tady čtu většinu fanoušků, všichni se shodneme, že ho potřebujeme... A můžeme vědět, proč nehráli v Hradci Marosz, Gulaši a Benák (pokud chcete použít nějakou otřepanou frázi, tak ani neodpovídejte)?

Odpověď:
Dobrý den, o Bartekovi už jsme psali hodně, Benák měl drobnější zranění, Marosz s Gulašim porušili v pátek po zápase životosprávu, dostali od vedení velké pokuty a tím tuto záležitost považuji za vyřešenou.
Jaromír Kverka
Tomáš S. (carl*************** - Ostrov)
19.10.2015, 23:04
Dobrý den, pane Kverka,
dovolte, abych nejprve všem PODĚKOVAL za to, že se vůbec v KV hraje extraliga. Také všem, kteří velmi aktivně přispívají karlovarskému hokeji na všech úrovních. Velké DĚKUJI i panu Mlejnkovi, který musel být z posledních bodově nevydařených zápasu na "infarkt"!!!
Bohužel ne všichni fanoušci si tuto skutečnost uvědomují, a berou zde extraligu jako samozřejmost. V poslední době někteří fanoušci mužsto i realizační tým jen zatracují.
Na druhou stranu chápu jejich pocity a stavy, když již několikátá sezóna je pro náš tým nepovedená, a fanoušci sledují Energii pouze na chvostu tabulky. I mě osobně to "devastuje".
Nechci zde psát někdy až drzé dotazy, či házet špínu, radit nebo kárat. Vy všichni máte oči a vidíte, jaké výkony hráči podávají, a následně jednáte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Rád bych nějakým způsobem pomohl a tak Vám a klukům v kabině zasílám alespoň ENERGII, SÍLU a HOKEJOVÉ ŠTESTÍ do dalších zápasů - vzkažte jim prosím tento citát od od Samuela Becketta: "Zkusil jsi to. Selhal jsi. To není důležité. Zkus to znovu. Selži znovu. Selži lépe."
Kluci makejte já vím, že to DOKÁŽETE!!!
Děkuji a zdraví Vás Tomáš.Odpověď:
Dobrý den, díky. Nikoho nás to netěší a opravdu se snažíme s týmem něco udělat a věřím, že se nám to nakonec povede. Rozhodně nikdo z nás nic nevzdává.
Jaromír Kverka
Pepa (prdy** - Nova Role)
19.10.2015, 23:00
Ahoj Jaromire!Muzes nam prosim napsat alespon jeden padny duvod proc pri nasi nemohoucnosti v utoku nepovolate zpet Barteka?

Odpověď:
Dobrý den, zlepšená defenziva, bojovnost celého týmu, že nám to tam nepadá i když si šance dokážeme vypracovat je bohužel pravda a věřím, že se to brzo obrátí.
Jaromír Kverka
Tomáš (Sokolov)
19.10.2015, 22:26
Tak co Rachunek A Bulík zase nic , no nevadi snad příště !!!
Hlavně že střelec Bartek Sedí !!!

Odpověď:
Dobrý den. Všichni věříme ve zlepšení výsledků.
Jaromír Kverka
Chmelir Jar.
19.10.2015, 21:35
Ano Bartek zpet,Skuhravy proc nehral Marosz co se to tam deje kdo tomu veli,jiz jsem psal ze Benak nemuze hrat z Gulasim,potrebuje lepsiho partaka aby prihral na strelu z voleje.byl strelec v Plzni i Pardubicich.ani po 13 kolech nevite kudy kozy hnat.Taky obrance Deil byl byl lepsi nez Gulasi jedna hrubka za druhou.Jak chcete pritahnout divaky. Sam asi budu jezdit do Nem.Selbu na Oberligu ten nastrilel za 3 zapasy 25 golu mozna se kouknete tam.jo a jen 3 inkasoval

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš rozbor. Do Selbu se zajedu podívat.
Jaromír Kverka
Další stránky
123456>>