HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Vladimír Kýhos

Vladimír Kýhos  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Na Vaše dotazy bude průběžně odpovídat trenér A-týmu Vladimír Kýhos.

Redakce si vyhrazuje právo mazat nesouvisející, urážlivé či jinak nevhodné příspěvky.

Jiří Radakovič
29.10.2012, 11:37
Hezký den trenére,
včerejší utkání bylo z říše snad "NEMOŽNÉHO". Vést o dvě branky, a prohrát třetí třetinu za necelých 12 minut inkasováním pěti branek !!!.
Poslední dva zápasy ukázaly, že i dvougólové vedení není nic, co by mělo mužstvo uklidnit.
Nevím co se děje, ale takto změnit hru udržením výsledku, je nepochopitelné ... .
To jako kdyby řidič dvě třetiny cesty jel jak má, a pak ve třetí části své cesty najednou začal ustupovat z pohody a pravidel, čímž nakonec vrazí čelně do zdi.
Toto je cesta do pekel, a zanedlouho tam ENERGIE s tímto přístupem bude.
Je mi z toho velmi smutno, a pevně věřím, že nejen mě ...Odpověď:
Dobrý den, určitě není smutno jen Vám, sami nemůžeme najít příčinu těchto zvratů! Samozřejmě jsme taktiku neměnili ale bohužel jsme začali hrát příliš pasivně. Nejsou to jen tyto dva zápasy, určitě to s hráči probíráme a snažíme se toto z naší hry odstranit, jelikož těch bodů, co jsme takto ztratili, je moc a doufám ve zlepšení. nashle.
Pavel Kot
28.10.2012, 20:46
Dobrý den trenére.
Musím žel bohu říci, že jsem vás asi přechválil, nebo v opačném případě nechápu co se děje. Mám vidiny já nebo vy s prominutím nevidíte. Stavět do rozhodujících fází utkání Skuhravého a Pohla, kteří dle mého názoru nemají fyzičku a od půlky první třetiny každého utkání tahají nohy se mi totiž nezdá jako šťastné. Možná by stálo za úvahu je zařadit do 4 lajny a dát prostor mladým puškám, kteří jsou v poslední době společně s Pecháčkovo lajnou daleko nejlepší, nebo možná dokonce jim dát tak na 5 až 10 zápasů pauzu, aby mohli nabrat fyzičku. Dnes to v žádném případě nebyl první zápas prohraný v posledních 10 minutách.
Možná by stálo za zvážení i to, že bránit prostě neumíte a dokud hrajete aktivně tak můžete hrát s každým a jak jak začnete nesmyslně bránit tak s každým prohrajete. Viz. Sparta v prvním zápase, Chomutov, Pardubice a další a další. Vidíte to také nebo si myslíte úplně něco jiného.
Podotýkám, že závěr utkání s Plzní od stavu 2:2 jsem neviděl a nevím tedy jestli minusové body mají znovu dva jmenovaní nebo zda se jednalo o kolaps celého týmu. Na dotazu to však nic nemění.
S pozdravem PK.

Odpověď:
Zdravím, nemůžu souhlasit s tvrzením o fyzické připravenosti jmenovaných hráčů! Pravda je, že od začátku ELH je už těch zápasů, co jsme takhle ztratili hodně. Je to zapříčiněno naší pasivitou a možná i psychikou. Snažíme se to odstranit, jelikož hodně z těchto zápasů jsme hráli výborně až na chyby, které vedly ke ztrátě bodů. Bohužel za každou chybu jsme potrestáni. Doufám, že se nám to podaří odstranit. Nashle
Patrik Hodek
28.10.2012, 20:31
Nechápu, jak si takhle můžete nechat vzít zápas v zes Plzni...


Odpověď:
to nejste sám!!!!!!!
Vladimír Vopálka
28.10.2012, 09:09
Dobrý den, mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi hráčem Zaťovičem a Skuhravým? Na tiskové konferenci po zápase v Chomutově (kterej prohrál Venca Skuhravý svým námazem na třetí gól) se obecně řekne, že zkušení hráči nezvládli závěr utkání a po zápase se Zlínem jmenujete Zatoviče jako skoro viníka prohry, tohle nechápu. Doteďka jsem žil v domnění, že se prohrává a vyhrává jako mančaft a nikdo by se v negativním slova smyslu neměl hodnotit, ale Vy jste mě vyvedl z omylu. Jestli si myslíte, že si takhle získáte respekt u týmu, tak to potom jo. Dál bych se Vás zeptal jestli Vám přijde normálůní, že do power play se Zlínem nasadíte Vencu Skuhravýho, který za 17. zápasů nedal gól ze hry (pouze jeden při power play) a Zaťoviče, který letos skóruje celkem pravidelně necháte dřepět na lávce, přijde Vám to normální? Jen doufám, že si tohle ještě přečtete, páč pokud budete takhle pokračovat dál, tak už tady s náma dlouho nebudete!

Odpověď:
Zdravím Vás, na tiskovce v CV byl Martin. Že jsem jmenoval, Zaťu není samozřejmě namířeno na něj, šlo jen o konstatování dané situace. Venca letos plní defensivní pokyny a je nasazován většinou na první pětky soupeřů! V dané situaci šel na PP za účelem vyhrání buly!!! A v závěrečné větě máte určitě pravdu akorát jsem stačil ještě odpovědět! Mějte se fajn a nepřestávejte kluky podporovat-potřebují to!!!!!!!
Jiří Radakovič (piry************* - Velichov / Energie Karlovy Vary)
19.10.2012, 12:04
... Vážený trenére ,

VELIKÉÉÉ díííky za Vás, a mančaft jako takový, protože hra oproti utkání s Libercem, byla jako " tisíc a jedna noc " ... .
Ono popravdě s motivací to bylo o něco jednodušší, protože kluci neměli co ztratit, ale za stavu 0 : 2 , bych na Energii moc nesázel. O to bylo příjemnější překvapení, jak se kluci k tomu postavili a bojovali až do konce, což se v posledních utkáních, zejména v CV a ČB ukázalo jako velmi bolestné zjištění.
GRATULUJI, a pevně věřím v lepší výsledky a posunu ENERGIE do vyšších pater tabulky ... .
S přáním pevného zdraví.

Odpověď:
dobrý den,děkujeme a určitá se chceme zpětně omluvit Vám všem za Liberec,myslím že to vyšlo!!!!
zdeňka (mask************** - Kraslice)
19.10.2012, 08:33
Dobrý den pane Kýhosi

Tak na Energie > Kladno se dalo koukat > krásný výsledek : )
Tex po zápase už funguje ...děkujeme

Odpověď:
My také děkujeme
Zdenka (mask************** - Kraslice/Energie)
15.10.2012, 10:54
Dobrý den pane Kýhosi

Už se nebude psát pod text PO zápase Váš názor ?
S Libercem byla chyba,že nechytal Mensi, 2 by určitě chytil ...Závorka je 2 a Mensi 1

Odpověď:
Zdravím, chyba to asi byla ale věřte že kdyby Luky mohl, tak by chytal. A nemyslím si, že jsme prohráli kvůli Závimu!!!
pOne
15.10.2012, 09:13
Dobry den, pane Kyhosi,

mel bych tri dotazy.

1. Proc nehraji David Nosek a Lukas Pech alespon presilovku spolu? Prijde mi, ze spoluprace mezi nimi (jako maloco v PP) fungovala. David si umi sjet od modre, Lukas ho umi najit. Nerikam, ze z toho je vzdy gol. Ale je to aspon o variantu vic, kterou si souper musi pohlidat.

2. Cela prvni lajna ma ve statistice +/- -6, resp. -5. Uvazujete v teto souvislosti o nejake zmene v sestave, aby se tato cisla zlepsila? Myslim si, ze i dopredu hraje tato rada (vyjma obcasnych vypadu Davida Zuckera) spatne.

3. Je to evergreen, ale proc hraci vice nestrili? Kazde zakonceni je preci lepsi nez nejake drbani po rozich ci cekani donekonecna na lepsi pozici.

Dekuji za odpovedi a preju do 2. ctvrtiny vice bodu nez v te prvni.

Odpověď:
Dobrý den, David už je 100% fit, ta že už hraje všechny přesilovky i s Lukym. Na statistiky nelze úplně dát ale máte pravdu. Je to ale protože Vencova pětka plní naše defensivní pokyny a je nasazována na nejlepší pětku soupeře a oslabení. Střelbu hráčům vytýkáme pořád a snažíme je do toho nutit. nashle
Mičan Karel
6.10.2012, 23:13
Jak jsem již psal po zápase se Spartou, není prohra jako Prohra!!!
Zápas s Brnem byl více než dobrý, bylo stále na co se dívat!!! Snad jen přesilovky a dva samostatné nájezdy - ale to se stává, to beru!!! Hlavní je snaha a chuť do hry, opravdu bylo, na co koukat - vyhrávat se nedá s každým, to se bere!!! Snad je slabší úvod sezóny za námi a přeji hodně štěstí v Chomutově!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď:
díky ale moc štěstí jsme bohužel neměli
peppe
6.10.2012, 22:11
Zdravím tréňo, pokud jste dobrovolně souhlasil s touto rubrikou, nechápu, že si neuděláte denně alespoň 20 minut na odpovědi!!!nemám pocit že se tak dobře známe na oslovení které používáte!!!

Odpověď:
nemám pocit že se tak dobře známe na oslovení které používáte!!!
Další stránky
1234>>