HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Petr Pohl

Petr Pohl  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Vaše dotazy zodpoví útočník Petr Pohl

Hráč odpoví za začátku měsíce února.

Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky vulgární, urážlivé či jinak nevhodné.

Kuba
6.2.2014, 20:33
PLAY-OFF MÍT NEBUDEM TO JE ŠKODA DOCELA :(

Odpověď:Je těžké na to nemyslet, už ztrácíme víc bodů než bychom si přáli. Na druhou stranu, v době kdy jsem přišel, bychom za toto umístění byli rádi. Samozřejmě když už máte možnost o to hrát, tak to mrzí, ale naděje umírá poslední.
Kuba
3.2.2014, 14:53
Prosím Petře vybojujte alespon předkolo play-off ! a jak si rozumíš s Davidem Zucker

Odpověď:Určitě se o to budeme snažit. Musíme věřit, protože naděje umírá poslední. S Davidem se rozumíme výborně a myslím, že jsme dobří kamarádi.
Jakub Visinger (kuba************** - KV)
2.2.2014, 14:33
Ahoj Peťo , chci se tě zeptat jestli jsi oslavoval 2 hatt-tricky po sobě??? (kdybyjo, jak?)

Odpověď:Nedá se říci, že bych je nějak hodně oslavoval, protože hrajeme zápas za zápasem, takže nebyl moc čas. Ale samozřejmě jsem si ty zápasy moc užil a jsem za ně rád.
Luky
1.2.2014, 11:33
Ahoj Petře, jen se chci zeptat jaký máš oblíbený klub v NHL a KHL?

Děkuju za odpověď a ať se ti daří.

Odpověď:Byl jsem draftovaný do Columbusu, ale žádný oblíbený klub asi nemám. Sleduji pár klubů, u kterých se mi líbí jejich hra, jako např. Pitsburgh, Chicago, nebo Boston. V KHL asi žádný nemám, ale teď tu hraje Lev Praha, znám půlku jejich týmu, tak proč nevěřit jim? Děkuji!
Matěj (math****************** - Jáchymov)
31.1.2014, 15:13
Ahoj,chceš v blízké době odejít z Varů nebo zůstat ?

Odpověď:Nad tímto tak úplně neuvažuji, protože s trochou nadsázky, já jdu spíše den ode dne. V klubu mám ještě opci na další sezónu a já sám se nechám překvapit, zda ji klub využije, či ne.
MATĚJ (MATĚ********************* - NEJDEK)
31.1.2014, 14:55
Ahoj Petře jak se máte dneska hrajete ze Spartou tak se snažte aby ste se dostali do PLAY OFF .Až do finále a ten zlín jste porazili hezky 2:1 ten rozhodujicí gol padl těsně před koncem Roman Vlach je dobrej že se před bránou objevil.Tak se m2j a pozdravuj kluky.

Odpověď:Děkujeme za podporu. Roman Vlach je skutečně hodně šikovný a klukům to rád vyřídím.
Martin (vota************ - Energie)
30.1.2014, 20:46
Ahoj Petře, chtěl jsem se zeptat jak to chodí o přestávkách mezi třetinami v kabině? Jak dlouho tam s vámi trenér je? Celou dobu nebo vám něco řekne a odejde? A kdo v kabině vás všechny umí nejvíce nabudit a kdo je tam největší srandista?
Přeji hodně zdravý. Děkuji za odpověď.

Odpověď:Když přijdeme do kabiny, pár minut si rádi oddechneme, dejme tomu, tak pět minut tam sedíme sami. Sem tam si něco mezi sebou řekneme a potom zhruba těch pět minut má buď to trenér proslov, nebo nám něco kreslí na tabuli a vysvětluje co přizpůsobit, zlepšit, či omezit. A poté před každou třetinou nám poví vždy taktiku. Nejvíc povzbuzuje Martin Zaťovič, je to kapitán, který má vždycky co říct. A pak tam máme pár kluků, kteří občas také rádi něco řeknou. A největší srandista jsem samozřejmě já (smích)! Ne, samozřejmě je nás tam víc, jsme celkově dobrý kolektiv a sranda v kabině je. Děkuji.
Lukáš
30.1.2014, 18:42
Ahoj, znáš Tomáše Tausche? (Je to můj bratranec.)


Odpověď:Ano, je to syn mého agenta, takže se samozřejmě známe. I jsem u nich byl a vím, že je to hodný kluk.
Vláďa (KV)
30.1.2014, 13:18
Dobrý den Petře,
Všiml jsem si, že poslední dobou nosíte svěšené tkaničky u kalhot "styl Ovechkin", jen je máte červené, hraje Vás v týmu takto víc, ale Vaše jsou asi nejvíc proklatě nízko. Má to nějaký hlubší význam v týmu? Nebo se jedná jen o tzv. módní doplněk?
Jinak se musím přiznat, že jsem přestával pomalu chodit na hokej, ale Vaše neskutečně pohledná hra mne přivádí na tribunu znovu více. Koukat na Váš styl je pro mne inspirující, Vaše rychlost a vyhledávání pozic je neskutečně krásná na pohled. Doufám, že budete v KV co nejdéle. Přeji hodně štěstí v životě, úspěchů a zdravý.

Odpověď:Tkaničky jsem měl ukázat, když jsem nafasoval kalhoty, akorát jsem si všiml, že jsou červené a víc už jsem to neřešil. Děkuji za lichotky, přání a dotaz vůbec.
Z. Koptík (Zden******************* - Abertamy)
29.1.2014, 22:59
Dobrý den Petře,
jsem rád, že se Vám v dresu Energie daří. Věřil jsem, že je jen otázkou času, kdy začnete dávat branky, potřeboval jste k sobě také vhodné spoluhráče a čas zvyknout si na nové prostředí.
Cenil jsem si také toho, že nejste moc vylučovaný - do zápasu se Zlínem jen 4 minuty. Nevím, co se stalo po tomto zápase - nebyl zbytečný ten OT?
Do dalších zápasů Vám přeji hodně zdraví, aby se Vám vyhýbala zranění a mohl jste přidat další góly. Věřím, že Vás uvidím i v příštím roce v dresu Energie a že ještě ukážete, kdo je jejím nejlepším střelcem.

Odpověď:Mockrát děkuji, já jsem tomu taktéž věřil, ale je více důležitých faktorů, kterých je potřeba pro lepší výkony, nejen kolektiv. Já tím, že se snažím bruslit tak tolik faulovat nemusím. Jsem samozřejmě rád, že ten tým nemusím oslabovat. Osobní trest jsem dostal, když jsem se zastával Standy Balána, takže toho nelituji a na druhou stranu, mít čtyři minuty ve statistikách také není úplně ideální, abych nevypadal jak úplný slušňák (smích).
Další stránky
12345>>