HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi
Olík13 (v.ol***************** - Karlovy Vary)
24.4.2024, 14:07
Pokud čtu něco o Energii Karlovy Vary, tak jen o odchodech hráčů....
Kdy se dočtu také o pořádaných hráčských posilách???

Odpověď:
Dobrý den. Příchody hráčů do týmu začneme zveřejňovat na konci tohoto týdne.


S pozdravem
Daniel Kubelka
Zdeněk Laube (lazz************** - Sokolov)
3.4.2024, 10:01
Dobrý den Danieli, děkuji za odpověď, bohužel, jsem podobnou očekával. Už jsem nechtěl reagoval, nedá mi to. Měl bych mít asi vztek, ale je jen SMUTNO! Naprosté MANAŽERSKÉ SELHÁNÍ a AMATÉRISMUS! Místo přiznání jen VÝMLUVY, VÝMLUVY a zase VÝMLUVY! Zápasy s Německem začnou 11.4. Od konce extraligy v K.Varech je to víc než měsíc = času na úpravy bylo dost!! Jde o přátelský zápas, žádné mistrovství. Během základní části extraligy bývají takové mezinárodní zápasy běžně, dokonce jde o *HRY*, kde se počítají body a konečné pořadí. Těžko si představit, že by se ELH přerušila na měsíc. Semifinále tedy bude v TRÉNINKOVÉ HALE (snad pouze jedno!). Prostě ”POZDĚ BYCHA HONIT” a ani 3 stránky opatření z ní neudělají normální zimák.
O AMATÉRISMU vypovídá i přístup k možnému (a všichni *Energetici* doufáme i skutečnému) finále. Místo ...”budeme žádat svaz o odložení zápasu o jeden den..”, jak píšete v posledním odstavci odpovědi, bych očekával Požádali jsme svaz, aby v případě postupu Energie do finále byl odložen zápas o jeden den. Pokud svaz nevyhoví, uskuteční se utkání v ........ To však z vaší strany NE. Teprve zítra či pozítří budete žádat svaz o změnu....?! A doufat.. Pokud nevyhoví, bude svaz ten špatný a klidně NACPETE i finále do TRÉNINKOVÉ HALY, ovšem s NADSTANDARTNÍMI OPATŘENÍMI..
Píši v jednotném čísle, považuju to tak za správné. Mám však ověřeno v debatách, že stejný názor mají desítky kamarádek a kamarádů - fanoušků ENERGIE!
S pozdravem Zdeněk Laube

Odpověď:
Dobrý den pane Laube, musím reagovat na Váš dotaz a na Vaše přesvědčení, že jsme měli udělat vše, aby se zápasy juniorů odehrály na hlavní hale KV Areny. V první řadě Vám musím napsat, že o žádné výmluvy z naší strany se nejedná a napíšu proč tomu tak je.

Náš klub je v KV Areně v nájmu, HC Energie tak nedojednávala soustředění a následné dva zápasy české hokejové reprezentace v Karlových Varech od 8. do 13. dubna.

Jednání probíhala mezi KV Arenou a hokejovým svazem v polovině ledna. Na toto jednání jsem byl za klub pozván jako konzultant, protože mám v klubu na starost komunikaci za klub s KV Arenou ohledně ledových ploch a věcí s tím spojených. Během tohoto jednání padla z naší strany otázka, jak bude KV Arena a svaz postupovat v případě, že by se některé naše týmy probojovaly do závěrečných zápasů play-off. Bylo nám řečeno, že by se soustředění a zápasy reprezentace s Německem nekonaly jen v případě, že by A-tým postoupil do semifinále. V ostatních případech se klub musí přizpůsobit potřebám KV Areny.

V době, kdy došlo k dohodě mezi KV Arenou a hokejovým svazem, jsme nevěděli, jestli naše dva mládežnické týmy postoupí do semifinále, případně i finále a v jakých termínech je bude hrát (nebylo jasné, v jakých termínech budou junioři a dorostenci hrát doma či venku). KV Arena se musí chovat ekonomicky a nemůže si dovolit odříct kvůli nejasným termínům reprezentační akci, která byla v Karlových Varech naposledy v roce 2019.

Klub musí vyklidit všechny šatny v hlavní hale KV Areny od této soboty 6.dubna a přestěhovat se na tréninkovou halu. V současné době se to týká týmů juniorů a dorostu. Příprava ledové plochy pro položení reklam (netýká se to jen této reprezentační akce, ale i před extraligou) vyžaduje uzavření plochy na 3 dny. Tyto práce provádí specializovaná(é) firma(y), které jsou najímány a termíny s nimi jsou projednávány týdny dopředu. I my, když plánujeme reklamy na led před extraligou, termíny plánujeme 4-6 týdnů dopředu.

Když jsme znali termíny zápasů, požádali jsme firmu, která pro reprezentaci pokládá reklamy, zda by je mohla zvládnout o velikonočním víkendu či víkendu následujícím, ale neuspěli jsme, a to jak z personálních kapacit firmy, tak i z důvodů termínových.

Věřím, že už chápete, že klub neměl prakticky žádné možnosti, jak dostat semifinálové zápasy juniorů na hlavní halu.

S pozdravem
Jiří Holý
Honza (host************* - Karlovy Vary)
1.4.2024, 17:52
Dobrý den, opravdu se bude hrát třetí zápas HCE - Oceláři Třinec ve středu 3. dubna v tréninkové hale? A tudíž bez diváků? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Honzo. Ano, třetí, případně i čtvrté semifinále extraligy juniorů, se bohužel musí odehrát na tréninkové hale KV Areny. Na hlavní hale se totiž v těchto dnech připravuje zázemí pro národní tým, který v příštím týdnu odehraje dvě přípravná utkání s Německem, a to včetně malování reklam. Se specializovanou firmou jsme vedli intenzivní jednání o možné změně termínu, bohužel i přes veškerou snahu jej nelze učinit z personálních důvodů firmy i termínových důvodů provést jindy.

Na utkání budou diváci samozřejmě vpuštěni, vstup bude zdarma, kapacita však bude omezená. Využít lze standardně lávky za brankou, utkání lze sledovat i z prostoru restaurace v tréninkové hale. Nestandardně navíc umožníme vstup divákům i podél mantinelu tak, aby se jich na zápas dostalo co nejvíce. Utkání bude možné sledovat i na streamu nebo na Onlajnech.


S pozdravem
Daniel Kubelka
Zdeněk Laube (lazz************** - Sokolov)
30.3.2024, 20:57
Dobrý den. Nebudu se vracet k *Áčku* a uplynulé sezoně. Dost bylo řečeno, vyhodnocujete ji a některé kroky jsou již vidět. Aktuálně žiju U20 - Juniorkou Energie. Hrají skvělý hokej a už teď dosáhli úspěchu, který prý v K.Varech (jak jsem se dočetl) 13 let nebyl. Jsou v semifinále, 2 x vyhráli v Třinci (zvláště 2. zápas byl neuvěřitelný!!) a série bude pokračovat logicky doma, v Karlových Varech. Dnes jsem se dočetl, že první zápas 3.4.2024 ve 20.00 hodin v TRÉNINKOVÉ HALE!!! NEUVĚŘITELNÉ!!!! Hokejisty, kteří se dostali takto daleko v nejvyšší soutěži juniorů, a mnozí navíc už hráli - a velmi dobře - v Chance lize i extralize, pošlete na kluziště pro veřejné bruslení, zápasy žáčků apod. Kolik se tam vejde diváků?? A to se tam bude hrát i případné FINÁLE?? Vzletná slova o podpoře mládežnického hokeje patrně ulétla oknem..! Netuším, jaký je program v na ledě v KV ARÉNĚ je-li tam vůbec ještě led??? To je úplně *mimo mísu*. Pokud fakt není volná a ”HROZILA” tak strašná věc, že U20 půjde tak daleko, měl už někdo žhavit telefony a domluvit zápas-y někde jinde. Třeba v Sokolově, Chebu, prostě na zimáku, néééé v tréninkové hale. Možná jde jen, dnes 30.3. o předčasný APRÍL?!?! FAJN, rádi se tomu zasmějeme. Děkuji za odpověď (nebo i zjednání nápravy??)
Zdeněk Laube

Odpověď:
Dobrý den, Zdeňku. Ano, středeční, případně čtvrteční zápas semifinále extraligy juniorů, se odehraje na tréninkové hale KV Areny. Hlavní hala KV Areny je v tomto termínu vyblokována pro přípravu zázemí na zápasy národního týmu v příští týdnu, a to včetně malování reklam. Klub se specializovanou firmou vedl intenzivní jednání o možné změně termínu, bohužel i přes veškerou snahu obou subjektů jej nelze učinit z personálních kapacit firmy i termínových důvodů v jiném termínu. Ještě doplním, že od 20 hodin se hraje z toho důvodu, že několik hráčů Třince ve středu maturuje a soupeř nás požádal o posun začátku zápasu, kterému jsme vyhověli.

Kapacita tréninkové haly je sice omezená, nicméně po domluvě s KV Arenou lze utkání sledovat i z prostor, které nejsou pro veřejnost při utkáních mládeže standardně otevřeny a kapacita tak bude navýšena. Utkání bude samozřejmě také možné sledovat na streamu nebo onlajnech.

V případě postupu juniorů do finále nám koliduje třetí finálové utkání s druhým zápasem národního týmu. V takovém případě budeme žádat svaz o odložení zápasu o jeden den tak, abychom oba finálové duely mohli sehrát v důstojných kulisách hlavní haly. Pevně doufáme, že budeme úspěšní, stejně jako naši junioři v letošním semifinále.

S pozdravem, Daniel Kubelka

Tomáš Hlaváček (Hlav****************** - Černošice)
29.3.2024, 13:39
Dobrý den,napište sem prosím kteří hráči odejdou a kteří přijdou.
Děkuji vám za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Tomáši. O odchodech z týmu budeme informovat v nejbližší době. Příchody pak budeme postupně zveřejňovat nejpozději kolem začátku nového přestupního období.


S pozdravem
Daniel Kubelka
Tomáš Hlaváček (Hlav****************** - Černošice)
24.3.2024, 00:06
Dobrý den, kteří hráči po sezoně končí?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Tomáši. O odchodech budeme informovat v nejbližší době.
S pozdravem
Daniel Kubelka
Tomáš Hlaváček (Hlav****************** - Černošice)
18.3.2024, 08:35
Dobrý den,proč KV s Českými Budějovicemi prohráli?Kde je příčina porážek?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Tomáši. Hodnocení trenéra po vyřazení s Českými Budějovicemi najdete v reportu k poslednímu zápasu série ZDE, hodnocení kapitána pak v tomto rozhovoru.
S pozdravem
Daniel Kubelka
Olík13 (v.ol***************** - Karlovy Vary)
11.3.2024, 12:26
Sezóna - tak něco devastujícího na srdce fanoušků - to tu ještě NEBYLO.
Vedení klubu - absolutně zklamalo, zejména sportovní manažer a tým kolem Atýmu.
====
Ptám se:
- jak dlouho budete hýčkat obránce s kvalitou max. Šance ligy - kdy se těch ´pilířů´ zbavíte (bez výjimky)???
- kdy se zbavíte se útočných ploužilů a seženete minimálně dva koncové hráče?? Dva se nám bleskově vrátili od Tygrů - a už se ví, proč!!!
- kdy přeplacené hvězdy a reprezentanty vrátíte finančně na zem??? Jedna hvězda vyhasla, druhá bezcílně léta po ledě a svými idiotskými fauly ničí výsledky týmu!!!?
- už máte nového trenéra na sezónu 2024-25. Třesu se, že ani omylem, tudíž pracovat koncepčně začne kdy? Třesu se, aby to nebyla opět taková bruková záplata, modlím se, aby to byl trenér!! Jak je to tedy?? Čas - no nemáte a nezkoušejte oponovat?!!
- kdy pochopíte, že srdcař a bijec na ledě nemá brázdy na post, který jste mu nabídli. Vždyť kromě sotva průměrného obránce nic nesehnal - každý mu ohnul loket...
- dokážete udržet alespoň Frodla?? Šel jsem pod nějakým slibem, nějakou vizí, a...?!
Děkuji za odpověď a snad můj dotaz nezmizí, že.?😉 Odpověď:
Dobrý den, Vlastimile. Začnu svou odpověď od konce. Žádné dotazy našich fanoušků nemažeme vyjma těch, které obsahují vulgarity.
Další dotazy směřují na vedení klubu, přičemž věřím, že na většinu z nich bude zodpovězeno v posezonním hodnocení majitelů, které v nejbližší době připravíme.
S pozdravem
Daniel Kubelka
Olik13 (v.ol***************** - Karlovy Vary)
10.3.2024, 11:44
Za uzavřenou sezónu by se mělo poděkovat... Bohužel za tuto sezónu není proč děkovat, bylo to zklamani za zklamanim...
Kdy začnete budovat nový tým a rychle se zbavíte zevlů, co na to nemají (tedy celé obrany a pár útočníků???
Podle toho, jak úspěšní jste byli v tomto ročníku, nečekám zázrak.
Jo a vykašlate se na Pána prstenů, raději vynaložte úsilí na získání posil a opravdového trenéra!!

Odpověď:
Dobrý den, Vlastimile. Na tvorbě týmu pro novou sezonu sportovní vedení klubu pracuje již delší dobu. V blízké době budou oznámena jména hráčů, kteří v našem klubu v další sezoně nebudou pokračovat. Jména hráčů, kteří naopak náš tým posílí, budeme oznamovat v průběhu dubna a května, nejdříve však až ve chvíli, kdy daný hráč dohraje sezonu ve svém stávajícím klubu a po dohodě s jeho předchozím zaměstnavatelem.

Rozumíme, že máte na mysli především sportovní stránku věci, nicméně naše marketingové oddělení musí pracovat bez ohledu na výsledky a představení nových hráčů určitě v nějaké formě připraví.

S pozdravem
Daniel Kubelka
Standa (Hosn************* - Karlovy Vary)
7.3.2024, 20:44
Dobrý den, přes aplikaci nelze zakoupit vstupenku na sobotní zápas na místo,na které mám permanentku. Aplikace hlásí ,že ” v aplikaci došlo k neočekávaně chybě ”.Jak si mám na své místo koupit vstupenku?

Odpověď:
Dobrý den, Stando. Již jsme spolu úspěšně vyřešili přes email.

S pozdravem
Daniel Kubelka
Další stránky
123456>>