HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi
Václav Novák (vasek-nov@seznam.cz - Ostrov)
15.4.2019, 11:29
Dobrý den prosím chtěl jsem se zeptat -potřeboval bych pernamentní vstupenku na sezonu 2019-2020 ale už v dubnu chtěl bych to dát jako dárek děkuji Novák

Odpověď:
Dobrý den, zavolejte mi ve středu 24. dubna na číslo 359 909 159 mezi 9:00-11:30 abychom se domluvili.
Jiří Holý
Marcela (marcela.zmeskalova@generali.com - Sokolov)
11.4.2019, 09:51
Dobrý den,

Pojišťovna Generali má na zápasy k dispozici celoroční permanentky.

Platí tyto permanentky také na dvojutkání Česka a Německa, které
je na programu v Karlových Varech ve středu a čtvrtek 17. a 18. dubna?Odpověď:
Dobrý den, permanentní vstupenky pro partnera extraligy společnost Generali, které vám předal marketingový partner TELH agentura BPA, platí pouze na domácí zápasy HC Energie Karlovy Vary.
Předpokládáme, že Generali jakožto partner Českého hokeje bude mít vstupenky na zápasy reprezentace v K. Varech, proto vám poradím, abyste se obrátili na kolegy ve vaší společnosti.
Jiří Holý
Milan Drda (drdamilan083@gmail.com - Karlovy Vary)
31.3.2019, 20:39
A co ten Petr Kumstát

Odpověď:
Ještě jednou dobrý den Milane. Jak psal kolega dříve. Jakmile budeme mít s novými hráči podepsané smlouvy, budeme veřejnost informovat nejenom zde na stránkách klubu, tak i na sociálních sítích. Pokud hráči mají ve stávajících klubech smlouvu do 30.dubna, dříve než 1. května jejich příchod zveřejnit nemůžeme. (jh)
Milan Drda (drdamilan083@gmail.com - Karlovy Vary)
31.3.2019, 09:43
Dobrý den chci se zeptat už máte nějaké posílí nebo ještě ne na fórum je že Petr Kumstát je obouma nohama v Karlových Varech je to pravda děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den Milane. Jakmile přivedeme do týmu nového hráče, budeme o tom na našich stránkách a sociálních sítích informovat. Děkujeme. -th-
Tomáš (burena.tomas@seznam.cz - Praha)
23.3.2019, 10:49
Dobrý den

Chtěl bych se prosím jak to vypadá s hráči kteří jsou zde na hostování. Zajímá mě postoj k Romanu Vlachovi, či Emingerovi. Lukáš Kozák má platnou smlouvu?

Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, první informace o změnách v hráčském kádru jsme publikovali ve včerejším článku. -ms-
Tomas (energie20@seznam.cz - Velmez)
21.3.2019, 08:40
Dobrý den, zúčastní se Energie také letos turnaje ve slovinském Bledu?

Odpověď:
Dobrý den, program přípravy se bude skládat v nadcházející týdnech. Nyní se ještě neřešila, všichni se především soustředili na úspěšné zakončení této sezony. Jakmile bude program přípravy znám, budeme veřejnost informovat.
Martin Bláha (t-dalas@seznam.cz - Karlovy Vary)
16.3.2019, 18:35
Dobry den, sleduje vedení jak se dari našemu odchovanci Zikmundovi v Kladně? Poslední roky se prosazuje víc a vic letos nejproduktivnejsi hráč zajimavej typ na posilu.

Odpověď:
Dobrý den, výkony Ladislava Zikmunda sledujeme i proto, že je stále naším kmenovým hráčem.
Jakub F. (Nechci@xn--sdlovat-r9a.cz - Karlovy Vary)
13.3.2019, 20:05
Dobrý den, vím, že se asi nejedná úplně o dotaz na redakci, ale pokud by se vám ho podařilo předat kompetentní osobě, budu velice vděčen. K věci, nemyslíte, že by bylo ideální trochu obnovit playlist na zápasech A-týmu, myslím si, že nemluvím jen za sebe a také asi nejsem jediný, kdo by změnu ocenil. Možná by to trochu zvedlo i atmosféru. Předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, váš dotaz je takový všeobecný, změnit play list. Mohl byste být konkrétní a napsat, jaký styl a v jaké náladě by měly písničky být.
Jozef Hájek (hajek.jozef@centrum.sk - Chodov u K.Var)
13.3.2019, 08:31
Jak to vypadá se zraněním Lapšanského ? Nastoupí ve zbývajících zápasech ? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, Adam Lapšanský v posledních dnech teprve začal s tréninkem. Zda ještě letos nastoupí záleží i na tom, zda se stihne stoprocentně připravit na zápas.
Tereza (liliterka@seznam.cz - Podevousy)
9.3.2019, 09:25
Dobrý den,chci se zeptat jestli když si teď neprodlouzim permanentku na play-out a chtěla hrála by se třeba pak baráž jestli budu mít na svoje místo předkupní právo popřípadě na příští sezónu zda budu mít svoje místo rezervované?děkuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, vaše permanentní vstupenka bude vždy v rezervaci do určitého termínu, tzn. na případnou baráž i na nadcházející sezonu.
Další stránky
123456>>