HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec)
6.12.2019, 02:17
Dobrý den,kdy plánujete sehrát přátelské utkaní v lednu nebo v únoru a s kým?

m.pergl

Odpověď:
Dobrý den, v těchto měsících žádné přátelské zápasy hrát nebudeme. Přátelské se zápasy budou až v srpnu. Jiří Holý
Jan Kratky (zatovic86@seznam.cz - Karlovy vary)
5.12.2019, 22:02
Dobry den,zajima me vas nazor na mozne zavedeni zvukoveho signalu ci hudby po vstrelenem golu nasi energie na domacim lede,neco podobného ma Plzen ci Brno a i jine tymy v lize.koukal jsem na DEL a domaci tym Bremerhaven presne tuto hudbu ma,nasel jsem na you tube ze toto pouziva i Boston v NHL,zkousim zaslat odkaz a dekuji za zvazeni a odpoved p.Kratky. https://m.youtube.com/watch?v=h-M-ML05k8I

Odpověď:
Dobrý den, náš klub má po vstřeleném gólu sirénu z námořní lodě a za ní divoký kankán.
Jiří Holý
https://www.youtube.com/watch?v=PgRwDVfXzm8&list=RDPgRwDVfXzm8&start_radio=1&t=65
František (665318@seznam.cz - Sokolov)
28.11.2019, 14:06
Dobrý den,mám dotaz jestli si mohu na zápas vzít svůj fotoaparát a pořizovat fota či videa.Děkuji za info

Odpověď:
Dobrý den, povolujeme mít s sebou malý kompaktní fotoaparát s pevným objektivem. Fotografie a videa se pak nesmí používat ke komerčnímu využití, např. webové firemní stránky, ale můžete je použít pro svoji prezentaci např. na svém vlastním webu, nebo na svých sociálních sítích.
Jiří Holý
Milan Drda (drdamilan083@gmail.com - Karlovy Vary)
23.11.2019, 11:51
Dobrý den je možnost že by se vrátil Marek Hovorka


Odpověď:
Dobrý den, o tom, že by Marek Hovorka u nás hrál neuvažujeme. Jiří Holý
Milan Drda (drdamilan083@gmail.com - Karlovy Vary)
18.11.2019, 15:01
Dobrý den můžu se zeptat proč nehraje Jirka Černoch a jestli ještě někdo přijde děkuji za odpověď


Odpověď:
Dobrý den, o nasazení/nenasazení Jiřího Černocha rozhodují trenéři. Pakliže ještě někdo do kádru přijde, budeme o tom fanoušky tradičně informovat. -mh-
david (david.matthijs2@telenet.be - Moortsele)
7.11.2019, 14:21
Can you tell me if there is a game on 02/01/2020 against Prague? I can not find tickets online on the website?
Thank you!

Odpověď:
Hello, there is a game on January 2nd 2020 against Sparta. Tickets are not available yet, but they will definitely be in December. -mh-
Jiří Hančar (jirihancar76@seznam.cz - K. Vary)
1.11.2019, 19:46
Dobrý večer
Zajímalo by mě proč nechytá p. Novotný neustále. Vždy když chytá p. Bednář prohrajete. Je vtom záměr? Díky za odpověď p. Hančar.

Odpověď:
Dobrý večer. V našich prohrách určitě žádný záměr není. Trenéři vybírají brankáře dle jejich nejlepšího uvážení a dle dané situace. -th-
31.10.2019, 10:02
Dobrý den,

v rozhovoru s Milošem Říhou na hokej.cz (odkaz viz níže) padla zmínka o zranění Kuby Fleka. Můžete prosím potvrdit tuto informaci případně upřesnit, kdy by se měl Kuba Flek vrátit do sestavy Energie?

Předem děkuji za odpověď.

KP

https://www.hokej.cz/riha-navaze-na-jandace-da-sanci-vice-hracum-ci-absence-ho-mrzi/5043416)

Odpověď:
Dobrý den. Jakuba Fleka již delší dobu trápí jistý nedoléčený zdravotní problém. Se sebezapřením a na základě dohody s klubovým lékařem hraje extraligová utkání i přesto, že není stoprocentně fit. Jsme domluveni, že odehraje páteční i nedělní kolo a v přestávce by se měl dát zdravotně stoprocentně do pořádku. Z uvedeného důvodu vynechá turnaj Karjala Cup.
David Novotný (ketive@post.cz - Ostrov)
30.10.2019, 00:34
Vážená redakce,

obávám se, že jde spíše o otázku na vedení klubu než na redaktory webu, přesto ji pokládám zde. Stanovisko klubu k zápasu s Pardubicemi jsem četl, nemohu se ale zbavit jisté pachuti, byť jsem za tři body rád.

Předně předpokládám, že usnesení schválené kluby, na něž se ve svém tiskovém prohlášení odvolává ředitel ELH Josef Řezníček i náš klub, je to z roku 2012. Kluby se v něm zavázaly udržovat dostatečně široký kádr, aby ustály případnou větší marodku. Tedy vlastně mít na soupisce juniory a hráče z nižších soutěží na střídavé starty. To má zabránit odkládání utkání kvůli řekněme pěti nebo šesti chybějícím hráčům.

Pardubicím jich chybělo 20, když jsme se rozhodli schovat za ”dodržování usnesení”. Vždyť to ani není tvrdé pravidlo. Znamená to přece, že svaz kvůli marodce nenařídí zápas odložit, nikoliv zákaz klubům se na odkladu domluvit. Koneckonců před dvěma odložily Hradec a Zlín svá utkání s Olomoucí právě kvůli epidemii střevní chřipky, která v hanáckém týmu řádila. Ta situace je nyní nějak povědomá.

Můj dotaz tedy směřuje k naší připravenosti tomuto slavnému usnesení dostát, jako jsme to udělali dnes, i v opačné situaci, tedy kdyby chybělo (chraň Bůh!) 20 hráčů nám. Máme dostatečně široký kádr, abychom mužstvo doplnili a nemuseli odehrát extraligové utkání s juniory? Které hráče se zkušenostmi a kvalitami dostatečnými pro úspěch v ELH bychom mohli narychlo do A týmu povolat?

Je mi jasné, že nejste vedení ani realizační tým, který by o tom rozhodoval, rád bych ale věděl, koho můžeme v krizové situaci využít. Jako dlouholetý příznivec nejen Energie, ale i kvalitního hokeje vůbec, si snad dovedu udělat představu i o tom, zda by takový tým byl v extraligovém utkání konkurenceschopný.

(To rýpnutí na konci vypadá nezdvořile, že? Úmyslně, omlouvám se. Je to podobné jako argument Chomutovem na konci oficiálního stanoviska našeho klubu. Z první ruky vím, jak umí práce v Public Relations obtížná. Přesto je smutné, že se nepodařilo vyhnout se v tiskovém prohlášení klubu větě, jež vyznívá téměř jako výsměch soupeři.)

S přáním hezkého dne

David

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za zajímavý dotaz, od vedení klubu pro vás máme následující odpovědi.

1) Přístup Pardubic ke včerejšímu utkání považujeme za naprosto zbytečně teatrální, se snahou vymoci si u veřejnosti jakéhosi pocitu ublíženectví. Přivézt na utkání Extraligy mužů kompletní tým juniorky nebylo, dle našeho názoru, v žádném případě potřeba, a Pardubice tím poškodily dobré jméno Extraligy.

2) Podobnou situaci na naší straně bychom řešili tak, že by za náš tým nastoupili všichni hráči, kteří jsou dospělí a máme je na střídavé starty v týmech 1. ligy. Z těchto hráčů jsme schopni složit okamžitě takřka konkurenceschopný tým, který může nastoupit v extraligovém utkání. Pro důkaz předkládáme jmenný seznam hráčů: Harkabus, Davídek – Jihlava, Weinhold – Přerov, Vildumetz – Ústí nad Labem, Šik, Klejna – Litoměřice, Kašpar – Benátky, Kuchař, Bernáth, Přibyl, Rulík, Šafář, Tomeček, Tureček, Vodička, Zavřel, Čejka, Kverka, Osmík, T. Rohan, Švec, Vrána, Zadražil – Sokolov, Gorčík – Vsetín, Hlava – Chomutov, Michnáč – Kadaň. To jsou 2 brankáři, 10 obránců a 14 útočníků = celkem 26 hráčů. Dohromady naprosto plnohodnotné mužstvo, které je schopno důstojně několik zápasů v Extralize odehrát, k tomu musím ještě připočíst kvalitní juniory, kteří již nakukují do dospělého hokeje, jako útočníci – Křemen, Křehlík, brankáři - Horák, Mokrý. V konečném součtu tedy 30 hráčů, takže bychom nemuseli v žádném případě nikam vozit juniorský tým. K tomuto bychom ještě chtěli zdůraznit, že Pardubice jsou svým rozpočtem a historií proti Karlových Varům velkoklub, a proto nerozumíme, proč nemají minimálně stejný počet hráčů v 1. lize jako my.

3) Oznámení o tom, že Pardubice mají zdravotní problém, jsme se poprvé dozvěděli v den utkání v 9 hodin ráno. Na to pro nás z technickoorganizačního a pořadatelského pohledu bylo extrémně složité reagovat.

Jiří Bíza (biza.jiri@gmail.com - Pardubice)
29.10.2019, 19:42
Kde zůstalo Fair Play?? ”Gratuluji k vítězství nad Pardubicemi” Příště si to dejte proti žáčkům.
Nebo proti juniorkám, Není vám hanba??

Odpověď:
Dobrý den, stanovisko klubu k utkání s Pardubicemi naleznete zde. -ms-
Další stránky
123456>>