HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi
Zbyněk Drda (zbynekdrda@email.cz - Karlovy Vary)
3.4.2020, 15:24
Dobrý den,klub má prý finanční problémy?
Hrozí zánik klubu?

Odpověď:
Náš hokejový klub má v této době pochopitelně starosti, stejně jako většina sportovních klubů v ČR. Můžeme však stoprocentně potvrdit, že zánik klubu rozhodně nehrozí. -dk-
Erik Hlava (hlava.er..@gmail.com)
2.4.2020, 14:10
Dobrý den. Sebastián Gorčík se vrátí, nebo zůstane ve Vsetíně? Erik

Odpověď:
Sebastian Gorčík aktuálně vyjednává o dalším působení se Sokolovem, za což bychom byli rádi. Měli bychom ho tak pro případné střídavé starty operativně k dispozici. -dk-
Václav Kolář (renidlo@seznam.cz - Karlovy Vary)
31.3.2020, 22:25
Dobrý den,

neuvažujete o prodeji vstupenek na imaginární zápas, např. ”derby s Plzní”? Několik klubů něco podobného udělalo a fanoušci tak měli možnost finančně podpořit svůj klub.

Určitou formou podpory pro klub ze strany fanoušků by mohlo být i to, kdyby klub už nyní zahájil prodej permanentek na příští sezónu a fanoušci již teď by si permanentky mohli zakoupit.

Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, o podobné formě uvažujeme. Zjišťujeme za jakých podmínek by se daly odvysílat některé zápasy z historie, na které se udělal prodej. Čekáme na vyjádření ČT a BPA.
Prodej permanentních vstupenek zatím nelze spustit, protože se neví, jakým způsobem se extraliga bude hrát, zda odstartuje v plánovaném termínu a zda se bude hrát 52 kol. Nicméně v našem plánu je odstartovat prodej začátkem června, ale bude se odvíjet od stavu, o kterém píšeme.
Jiří Holý
Šlapetka (slapetka@gmail.com)
31.3.2020, 17:53
Dobrý den,

Internetem kokují potvrzené/nepotvrzené informace ohledně finančních problému Bílých Tygrů. Spekulace nasvědčují, že Tomáš Rachůnek s Grígerem podepíšou právě v tomto klubu. Pokud by ,,dohoda’’ nedopadla, je ještě nějaká možnost, že by kluci zůstali?

Díky za info a přeji všem hodně zdraví a pevné nervy


Odpověď:
Oba hráči z našeho klubu odchází do Liberce. Při osobním sezení jsme oběma nabídli, že pokud by jim tam angažmá z jakéhokoli důvodu nedopadlo, jsme připraveni je okamžitě přivítat zpátky v našem týmu. Tuto nabídku oba dva hráči ocenili.-dk-
Pavel Staša (viking67@seznam.cz - Karlovy Vary)
27.3.2020, 20:31
Dobrý den, nestálo by za to , aby klub nechal ušít roušky v barvách klubu? V této těžké době , kdy bude klub potřebovat každou korunu , si myslím , že spousty fanoušků by si je zakoupilo.

Odpověď:
Dobrý den pane Stašo, zaslali jsme na společnost All sports, která zastupuje klub (a nejen náš) v reklamních věcech, zda plánuje výrobu roušek s klubovým logem, nebo v klubových barvách. Uvidíme co nám odpoví.
Jiří Holý
Filip Bajet (fitecat@volny.cz - Karlovy vary)
25.3.2020, 21:19
Dobrý večer. Po internetu kolují spekulace ohledně Lukáše Pecha. Měl by klub zájem o jeho služby?

Odpověď:
Dobrý den. Lukáš Pech je nesmírně kvalitním hokejistou, který má však v současnosti platnou smlouvu ve Spartě. Informace uveřejněné v některých médiích jsou ničím nepodložené spekulace.
-dk-
Tomáš Šlapetka (slapetka@gmail.com - Sokolov)
25.3.2020, 18:37
Dobrý den,

Chtěl bych se prosím zeptat jak to vypada na příští sezonu s Jirkou Černochem a Vojtou Polákem. Budou součástí, nebo? Díky za odpověď

Hezký den


Odpověď:
Dobrý den. Jiří Černoch aktuálně ukončil hostování v našem týmu, má platnou smlouvu na Spartě. S Vojtěchem Polákem bude klub jednat v nejbližších týdnech. V těchto dnech klub jedná o skladbě kádru pro příští sezonu.
-dk-
Lukáš (l.nk@seznam.cz)
21.3.2020, 22:01
Dobrý den, je někde k dispozici play list písniček, které se pouštějí na utkání během přerušené hry?

Odpověď:
Dobrý den, play list stáhnout nikde nelze. Moderátor má hudbu jenom rozdělenou do kategorií, například oldies, osmdesátky, devadesátky, milénia, novinky, czech, pop, dance, rock, atd. A to se snaží střídat, aby to bylo pestrý.
Jiří Holý
Jaroslav Vopička (vopicka03@email.cz - Kraslice)
12.3.2020, 10:18
Dobrý den, chci se zeptat, zakoupil jsem si lístek na dnešní zápas KVA-MHK, který se ale hrát nebude a v úterý večer jsem napsal e-mail na adresu reklamace@ticketportal.cz ale zatím nikdo neodpovídá. Lístek jsem si zarezervoval přes internet a zaplatil ihned z bankovního účtu. Dostanu peníze zpět?

Odpověď:
Dobrý den, v první řadě vaše peníze dostanete, o to se nebojte! Jen prosíme o trpělivost, protože společnost Ticketportal v současné době řeší zrušení stovky akcí, na které zajišťovala vstupenky a vůbec to nemají jednoduché. Zkuste se na ně obrátit třeba za týden. Děkujeme za pochopení.
Jiří Holý
Jiří Janovský (janovskyjirik@seznam.cz - Děčín)
11.3.2020, 17:00
Dobrý den vstupenky na čtvrteční zápas v info centru v KV, ulice lázeňska, objednané a rezervovane přes internet v síti ticketportal a placené ban.kartou na místě, budou mi peníze přesto vráceny v info centru. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, peníze vám budou vráceny v místě prodeje, tzn. v tomto info centru.
Jiří Holý
Další stránky
123456>>