HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Antonín Stavjaňa

Antonín Stavjaňa  |  Ptejte se  |  FanoušciNa Vaše dotazy bude průběžně odpovídat trenér A-týmu Antonín Stavjaňa.

Lukáš Gazárek
22.1.2011, 18:36
Dobrý den pane Stavjaňo, včera bylo škoda těch prvních dvou gólů, které se velmi podobali (alespoň z mého pohledu- stál jsem hned za brankou).
Chtěl jsem se zeptat jestli je reálné, aby nastoupil zítra jeden z marodů- Petri Kokko/ Marek Melenovský?
A kdo zítra nastoupí do branky.
A ještě jedna otázka- počítáte ještě s nějakou posilou? Vím, že je to otázka spíše na vedení, ale za výsledky mužstva odpovídáte Vy a Vaši kolegové na střídačce.
Přeji hodně štěstí zítra proti Brnu a pohodové zajištění si postup do Play off.

Odpověď:
Dobrý den.
Marek Melenovský bude mimo hru delší čas.
Petri Kokko včera trénoval, ale pokud boudou ostatní obránci zdrávi, hrát nebude.
Jak se blíží konec ledna, tak počítat přestávám :-(
Děkujeme za podporu. A.S.
Milan Plzák
22.1.2011, 09:53
Bude zdravý Mensator proti brnu?

Odpověď:
Bere antibiotika, nelze s ním počítat. A.S.
Marcel Varský
21.1.2011, 19:02
co se to sakra děje, takhle se nehraje o play off !!! žádný nasazení, žádná bojovnost, trenére, situace bije na poplach !!


Odpověď:
Dobrý den.
Mám pocit, že na poplach bijeme už od srpna. A.S.
Ivan Čapek
21.1.2011, 15:08
Dobrý den , pane trenére . Mám otázku pro vaší hráčskou kabinu . Pokuste se mi zjistit odpoveď od hráčů na jednu otázku . Za jakých platových podmínek ( o kolik % snížení platu) by tu byli ochotni v případě zachování extraligy v Karlových Varech hrát. Myslím si že kdyby si pár procent sebrali tak jako to dělají v ruzných firmám a klubech. S pozdravem dlouholetý fanoušek Hc Energie (již od postupu do extraligy chodím na hokej ) Naschledanou

Odpověď:
Dobrý den.
Nezlobte se, ale tenhle průzkum Vám dělat nebudu. Nakonec se můžete klidně hráčů zeptat osobně. Jsou to normální lidé, kteří se pohybují mezi vámi, fanoušky.
Za sebe mohu povědět, že nejen v karlovarském, ale v celém českém hokeji jinou cestu, než snižování nákladů nevidím. Kdo je realista, přistoupí na to.
Nashledanou, A.S.
Jiří Šůs
21.1.2011, 10:46
Zdravím trenére a přeji dnes úspěch v Ostravě bude to však těžké.Vrátím se však k celoplošnému napadání i já si přikláním k názoru p. Lence, že mladí draví hráči by toho byli schopni. Jenže dva za mužstvo stabilně nehrají a to je Hluchý a Zucker. Dnes jsem se dočetl, že konkrétně Zucker nebyl uvolněn na zápas ze strany Chomutova. jak je tohle vůbec možné, přece to je především hráč Energie!! Druhá věc je to, zda-i je to pravda někdy noviny dost zkreslují informace. Na doplnění první části uvádím, že první kdo zkusil takový hokej byla Canada je to tzv Checing a po nich Švédové a zjistili, že je to velmi náročné, ale i velmi účiné. Soupeř v obraném pásmu hraje pod tlakem a dělá chyby Jak to vypadá s Milanem Hluchým zahraje si letos vůbec za mužstvo?

Odpověď:
Dobrý den.
Domnívám se, že momentálně nemáme na nátlakový (checking) hokej dost vhodných hráčů. O jeho účinnosti nemám nejmenších pochyb.
Milan Hluchý má zdravotní trable. Nehraje pravidelně v 1.lize.
A.S.
Filip Lenc
20.1.2011, 21:19
Dobry den,
Ja si naopak myslim,ze celoplosne napadani,by jeste lepe fungovalo s mladiky,prave oni maji tu rychlost,dravost,duraz a takove mlade hrace my tu mame.Napriklad Plzen to hraje uz druhym rokem a kdyby nebylo odpoctu bodu,byla by opet jako loni na prvnim miste ZČ a to maji skoro polovicni rozpocet co my.Zajimal by me Vas nazor.
Diky a drzte se,pro nikoho z nas to ted neni jednoduche...

Odpověď:
Dobrý den.
Mladých hráčů, co umí bruslit mají v každém klubu relativně dost. Jsou ale další požadavky, jako nefaulovat, taktické myšlení, schopnost kombinace, vstřelit branku.
Kdo ,podle Vás, ze současných hráčů splňuje požadavek hrát agresivní, kontaktní hokej a současně dokáže ještě hrát na pozitvní skóre? A nemyslím tím jen mladé kluky, ale proberte celý kádr. Zajímal by mne zase Váš názor na tuhle problematiku.
Z kádru, který máme k dispozici se snažíme dostat maximum. A.S.
Pavel Kot
20.1.2011, 17:42
Dobrý den trenére.
Chtěl bych vám i týmu pogratulovat k utkání s Pardubicemi a zároveň vyslovit účast a lítost nad tím, že jste vy všichni v zajetí politikaření vedení klubu.
Doufám, že alespoň letošní sezonu vás nechají dohrát a budu vám stále držet pěsti.
S pozdravem PK

Odpověď:
Doufáme, že vše dobře dopadne, Zdravím a děkujeme za podporu. A.S.
Jitka Riesová
20.1.2011, 15:43
Dobrý den pane Stavjaňo,
velice mě potěšil výkon chlapců v zápase proti Pardubicím. Moc mě těšilo, jak se prosazovali mladí a to včetně Tomáše Závorky. Hrozně moc vám přeji, aby se podobně vedlo i ve Vítkovicích.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Ve Vítkovicích jsme výkon z úterý nezopakovali. A.S.
Jiří Šůs
20.1.2011, 14:01
Zdravím trenére a díky za fundovanou odpověd. Mám Vás stejně jako Zdeňka Veneru ve velké oblibě. Oba dva jste tu zanechali velmi kvalitní práci a každý fanoušek je s prací Vás obou řekl bych velmi spokojen.Na to, co se v současné době kolem varského hokeje děje před Vámi smekám.Myslím si, že to bude velká škoda, pokud hokej zde na nejvyšší úrovni zanikne.Začátky byly velmi obtížné, pak přišel titul, dále důstojný stánek, postavení nové haly atd. Myslím si , že v současné době je největším přáním každého, kdo se zajímá o hokej ve Varech, aby vše dobře dopadlo. Přesto Vám i Zdeňkovi skládám velký obdiv.Mějte se a dál držím nadále palce

Odpověď:
Také doufáme, že vše dobře dopadne. Zdravím, A.S.
Miloslav Vodenka
19.1.2011, 13:30
Dobrý den,gratuluji k včerejšímu výkonu , také je obdivuhodné zlepšení hry v posledních zápasech Michala Dobroně pod Vaším vedením.

Odpověď:
Dobrý den.
Michal získal hodně sebevědomí a momentálně jsme s jeho výkony spokojení. Děkujeme za podporu, A.S.
Další stránky
123456>>