HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Zdeněk Venera

Ptejte se hlavního trenéra HC Energie Karlovy Vary Zdeňka Venery.

Michal Slavík
27.4.2008, 10:49
Vážení čtenáři, tato rubrika byla uzavřena, nepokládejte prosím již žádné další otázky. Pan Venera zde s velkou vytvrvalostí a bez větších časových prodlev zodpověděl celkem 1823 dotazů, což je v českém hokejovém internetu počin úctyhodný. Za všechny diskutující ale i redakci těchto stránek mu za to patří velký dík!
Jan Sýkora
26.4.2008, 16:10
Díky za všechno co jste udělal pro karlovarský hokej a hodně štěstí v dalším životě.

Odpověď:
Já děkuju taky. Zárověň bych rád ještě jednou poděkoval všem, kteří sem po celou dobu přispívali svými dotazy. Všem fanouškům mockrát děkuju za podporu a to jak moji, tak celého mužstva. Byli jste skvělí a musím říct, že vřelost přivítání mužstva po návratu z Prahy i následné oslavy u Thermalu nás všechny moc příjemně překvapily, stejně jako podpora v hledišti po celé play off. Je to vzájemné. Mužstvo si takových fanoušků moc váží a snaží se to oplácet svými výkony. Vydržte být takoví i v příští sezóně a pak v té další a další a další....
Venceslav Modry
26.4.2008, 14:02
Dobrý den, těšíte se i jako trenér soupeře do nové arény? Nebude Vám trošku líto, že si tam neužijete nové zázemí a určitě i prostornou kancelář pro trenéra? Přeji Vám hodně štěstí ve Vašem novém působišti. Nebude to určitě nic příjemného pracovat tak daleko od rodiny. Ale tohle ke sportu bezesporu patří.

Odpověď:
Nová aréna bude špičková a je dobře, že se jí Vary dočkají. Věřte, že až do ní poprvé přijedu, náležitě si to vychutnám. Po tři roky jsem měl možnost sledovat, jak těžce se rodila i jak postupně rostla. Karlovy Vary si ji určitě zaslouží. Díky za přání.
Veronika Novotná
26.4.2008, 13:02
Dobrý den,hrozně moc vám všichni děkujeme za splnění snu,doufám,že se sem do Varů někdy vrátíte!A všichni Vás rádi uvídíme,nejenom fanoušci,ale i hráči!Byl ste ten nejlepší trenér a nikdo na Vás nezapomene!Urřitě se sem přijdte někdy podívat,a určitě Vám budem ve Zlíně držet palce!Jak budete prožívat když bude hrát Zlín proti Varům???:-) Hrozně moc Vám děkujem a přejem hodně úsoěchů:Jste ten nej.........:-*

Odpověď:
Do Varů vždycky budu jezdit moc rád, to je jasné. Mám na ně skvělé vzpomínky. Prožívat to budu jednoduše - budu chtít vyhrát. Děkuju za přání.
Marek Vajdík
26.4.2008, 08:55
Pane Venero, tech podekovani tady asi bude hodne a budete mit hodne prace se tim prokousat, ale verim, ze to bude pro Vas "prokousavani" prijemne a tak i ja prispeju svou troskou do mlyna.

Dekuju Vam za praci, kterou jste ve Varech udelal, predevsim musim podekovat znovu za Vas pristup k fanouskum, ktery byl nad ramec zabehleho standardu. Vase rubrika tady na webu to podekovani zaslouzi.

Zcela chapu Vase rozhodnuti. Doufam, ze onech 100.000 km na tachometru Vaseho Mercedesu nehodnotite jako spatnou investici a budete na Vary v dobrem vzpominat. Preji Vam hodne stesti a uspechu ve Vasi dalsi profesni cinnosti i v soukromem zivote. Uznavam Vas!

Odpověď:
Naprosto upřímně říkám, že komunikovat s fanoušky na klubových stránkách mě docela bavilo a myslím, že to bylo i pro mě přínosné. Naježděných km vůbec nelituju a ani to nevidím jako hlavní důvod změny. Děkuju za přání.
Martin Filip
25.4.2008, 22:15
Dobrý den trenére, úvodem gratuluji k ocenění "Nejlepší trenér roku". Vlastně to muselo být dopředu jasné. Naprosto bez emocí: jste nejlepší! Každý musel vidět, jak tým pod Vašima rukama šel nahoru, až dosáhl historického úspěchu.

Je to trochu smutné loučení, upřímně mi na naší střídačce budete chybět. Přesto, to bych nebyl já, skončím pozitivně: když říkáte, že ideální doba u týmu jsou 3 roky, tak já na to říkám:
ZA 3 ROKY NASHLE, ZDEŇKU VENERO, ZASE NA TÉ SPRÁVNÉ (NAŠÍ) STŘÍDAČCE!!!

Hodně štěstí v dalším životě, kouči.
S pozdravem

Martin Filip

Odpověď:
Díky moc.
Pavel Kot
25.4.2008, 22:12
Dobrý večer Trenére.
Pravděpodobně už naposledy a ani nevím zda si toto ještě sthnete přečíst. Takže pokud ano tak vám samozřejmě gratuluji k ocenění nej trenéra a dodávám, že bylo naprosto zasloužené. Zároveň vám chci poděkovat za obrovský kus práce, který jste společně s ostatními v Karlových Varech odvedli a za letošní sezonu jedno speciální poděkování navíc. Na závěr už jenom přání hodně štěstíčka, úspěchů a spokojenosti jak v soukromém tak v pracovním životě.

No a už se těším tak za dva roky na finále K. Vary x Zlín.

NASHLEDANOU

Odpověď:
Takové finále bych si určitě přál taky. Děkuju za přání.
filip mikulášek
25.4.2008, 22:05
Dobrý večer. Jste nejlepší. Já Vás absolutně chápu. Nikdo z nás si nedovede předtavit žít někde 3 roky bez rodiny a přátel. Druhá věc je hokej,ale jak není rodina, není to ono. Přesto bych Vám chtěl poděkovat protože vy jste nejlepší kouč jakýho znám. To, co jste dokázel s mužstvem je neskutečné. navíc Váš trend posilování je super. Zárověň věřím, že se Vám tu líbilo a jednou se sem třeba vrátíte. Zárověň se moc těším,až přijedete jako hostující trenér, protože ovace si zasloužíte i tak. Přeji Vám,atˇse Vám podaří opět trošku pozvednou tým. Na Vary samozřejmě budete ztrácet, ale úspěch bych Vám přál. Ještě jednou díky moc a na závěr tú naší oblíbenou....Nejlepší mužstvo měl, kdo nejlepší mužstvo měl? Byl to zdeněk, byl to Zdeněk, byl to Zdeněk Venera...díky a hodně štěstí v životě

Odpověď:
Děkuju za přání. S tím ztrácením uvidíme. Momentálně máme všichni stejně - O bodů.
Lukáš Haas
25.4.2008, 21:45
Děkuju trenére za splnění snu. Budete mi chybět a asi nejen mě. Tak ať se vám daří a přeju ještě hodně sportovních úspěchů.

Odpověď:
Vary mně taky budou chybět a všechno, co s působením u Energie souviselo. Děkuju za přání.
Radek Vak
25.4.2008, 19:38
Nejlepší družstvo měl, to nejlepší družstvo měl, byl to Zdeněk, byl to Zdeněk, byl to Zdeněk Venera:-(

To už nezní tak hezky:-(....hlavně to měl a byl je tam nehezké...no nic budeme doufat, že se jednou vrátíte:-)

Odpověď:
Znělo mi to taky moc hezky a docela by mě zajímalo, kdo to vymyslel. Každopádně děkuju za to, jak jste to pěkně zpívali.
Další stránky
123456>>