HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - David Zucker

David Zucker  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Vaše dotazy zodpoví útočník David Zucker

Hráč odpoví na konci října.

Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky vulgární, urážlivé či jinak nevhodné.

Kátíík (play************** - Hc Energie Karlovy Vary)
9.11.2013, 15:48
Ahoj Davide..:)) jsi fakt skvělej ..:) nejlepší z celýho týmu ..:)) tak hlavně at se vám začne dařit ..:)) pozdravuj v kabině pápá

Odpověď:
Mockrát děkuji.
Matěj Cingroš (MATE********************* - NEJDEK)
7.11.2013, 21:07
AHOJ DAVIDE ta jak se máte deto. Jakej byl MLEJNEK v kabině po prohře ze SPARTOU byl na vás určitě háklivej a drsnej žejo.Víte proč jste prohráli protože Sparta má dobrýho golmana Tomáše Poperlého a jet nejdraší brankař Sparty.A ještě se chci zeptat jak dlouho bude mít Gulaši tu RADEGAST helmu. Tak se bavte a dobře trénujte ahoj.

Odpověď:
Tato otázka byla položena po uzávěrce. David Zucker na tuto otázku nestihl odpovědět. Omlouváme se.
Thomas H. (el.b************** - Karlovy Vary)
7.11.2013, 11:53
Ahoj Davide, jak vzpominas na zs Ruzovy vrch? Chdili sme spolu na nemcinu k paní Postlové. Urcite by z tebe mela radost, jak ted valis hokej :-)))))

Odpověď:
Vzpomínám na Růžový vrch a vzpomínám na ty časy velice rád. Také jsem rád, že jsem mohl chodit právě na tuhle školu a dokonce vzpomínám i na paní Postlovou, která sice byla přísná, ale hodně mě toho naučila. Za to jsem samozřejmě také rád.
lukaschomattek (luka****************** - Ostrov)
4.11.2013, 21:56
Ahoj,Davide,rád bych věděl jak bys reagoval kdyby přišla nabídka např. z KHL ?(kdyby záleželo jen na tvým rozhodnutím.) jestli bys váhal nebo mněl hned rozhodnuto že zůstaneš nebo že odejdeš a ještě jestli bys sis uměl přestavit hrát v jiném týmu (v Extralize) ? . Doufám že zůstaneš :) a držím palce v hokeji i v životě :) a at ti vydrží zdravý.. Díky :)

Odpověď:
Z KHL prozatím nabídka nepřišla. Také jsem ale ani neříkal svému agentovi, aby se po nějakém angažmá poptal. Kdybych ten zájem měl, tak bych se určitě s agentem poradil a možná by se nějaká nabídka vyskytla. Mohla by to ale být nabídka od některého z mančaftů, které sídlí někde na Sibiři a do takového týmu by se mi asi nechtělo. Upřímně, já o KHL ani neuvažuji. Na KHL bych musel být opravdu dobrý hráč, aby přišla nabídka od klubu, kam bych chtěl jít. V jiném klubu z české extraligy bych si dokázal představit hrát, dokonce jsem dostal před sezónou i nabídku a představit si to umím právě z důvodu, že bych rád vyzkoušel něco nového.
fsdafasd
4.11.2013, 16:33
dáš mi hokejku ?

Odpověď:
Bohužel, hokejky rozdávat nemůžeme.
..
3.11.2013, 21:27
11:0 prohrát?? Jak se vám to mohlo povést???

Odpověď:
Když se skloubí bezchybný výkon Sparty a náš špatný výkon. Podíváme se na kádr Sparty a na náš kádr, tak se to může stát. Samozřejmě, takové výsledky se nesmí stávat a my to víme. Za to se všem fanouškům omlouváme.
Ondřej (HC Energie KV)
3.11.2013, 10:07
Ahoj Davide, rád bych věděl jaký je v kabině Petr Pohl a jestli si sním rozumíš.? A ještě bych se chtěl zeptat jestli máš konzoli a když tak jaké hry tě baví.? Dík :)

Odpověď:
Petr Pohl je super kluk a velice si s ním rozumím. Myslím, že je to kluk akorát do party.
Já hraji hry na počítači. Hraji Formuli 1 a FIFU. Samozřejmě mi nechybí joystick. Jako konzoli mám pouze Nintendo ale na tom jsme hrál jen pár her nebo když přijdou kamarádi, tak si zasoutěžíme, kdo je v čem lepší. Ale jak říkám, hry hraji především přes počítač a nejvíc mě opravdu baví fotbal a formule. A ještě nesmím zapomenout na strategie. Například před pár dny jsem si pořídil Age of Empires III, což je strašně chytlavá hra.
Milan (fier************** - HC Energie Karlovy Vary)
2.11.2013, 12:18
Ahoj
Chtěl bych se zeptat jestli by jsi šel hrát na tvůj rodný baník,kdyby jste třeba skončili dřív sezonu např:postup do předkola play-off a hned vyřazení (samostdřejmě si přeju aby jste se dostali co nejdál ale v hokeji se může stát cokoli) a baník má v tabulce 16 týmů, tak mě zajímá jestli na konci pojedeš radši na dovolenou nebo hrát na baník ?

Odpověď:
Například minulý rok jsem říkal, že když Baník postoupí do play-off a bude chtít postoupit do první ligy, že půjdu a klidně pomůžu. Samozřejmě by nás muselo jít pomoci více hráčů. Ale jak říkám. Určitě bych šel pomoci za podmínek, že to bude znamenat boj o postup do vyšší soutěže. Baník mám rád a doufám, že se mu podaří dostat do vyšší soutěže.
Jakub (jaku*************** - KV)
29.10.2013, 10:18
Ahoj Davide jak myslíš že zatím celkově mužstvo hraje????
Doma se zdá že hrajete ve větší pohodě je to tak????

Odpověď:
Po příchodu Karla Mlejnka, se mužstvo hodně zvedlo. Pokud plníme to, co nám trenér naordinuje, tak hrajeme dobře. Body můžeme získat s každým a stejně tak je můžeme s každým i ztratit. Doma se samozřejmě hraje líp, když diváci podporují, tak je to určitě pro každého hráče lepší.
Fanda
29.10.2013, 08:50
Ahoj Cukýno, chci se tě zeptat, jak se ti líbí nové dresy, ve kterých nastupujete? A jestli ti třeba vadí, že se letos hraje doma ve světlých sadách a venku ve tmavých? Myslím, že fanoušci mají radši ty tmavší :)

Odpověď:
Ze začátku jsem se divil, jak vyrobili nové světlé dresy, že je na nich celkem dost i té tmavé barvy, ale dresy jsou to hezké. Mě osobně je jedno, v jakých dresech hrajeme doma a v jakých venku. Já na ty dresy jsem už zvyklý. Nejdůležitější je, aby se dresy líbily fanouškům.
Další stránky
12345>>