HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi
Petr (erny8@seznam.cz - Prostějov)
25.1.2023, 10:39
Dobrý den,

Chci se zeptat a věřím, že odpovíte alespoň ano nebo ne.
Co je na tom pravdy, že Beránek má podepsáno v Hradci..?

Děkuji za odpověď
Luboš (theoren@seznam.cz - Karlovy Vary)
9.1.2023, 22:45
Dobrý den. Všichni vidíme, jak se nedaří v přesilovkách. A snad jen trenér by nám mohl prozradit, proč máme stále stejné zakládání přesilovek, a to přes Rachůnka. Soupeřům stačí pár minut u videa a jsou na nás perfektně připraveni. Kolikrát jsem to už slyšel i v TV od komentátorů.
Gríger je v této sezóně úplně bez formy a hlavně bez bojovnosti. Měl by dostat prostor Kverka ze Sokolova, který má stabilní formu a určitě by se za vyzkoušení nic nedalo. V současné době Jiskra s Redlichem nemůžou hrát čtvrtou lajnu, ale tak druhou. Hlavně už prosím nemarnit čas.
Žádnou odpověď neočekávám, ale zkuste udělat rubriku s otazkami na vedení (trenéry), byť třeba i jen časově omezenou na jeden den. Stálo by za to se od něj dozvědět, jakou má vizi do konce sezóny.
Díky Luboš
Petr (petrnovak7002@seznam.cz - Tachov)
24.12.2022, 23:02
Chtěl bych se zeptat. Nemám možnost přijet na slavností zápas 28.12.22 proti Litvinovu. Dá se celý ceremoniál se zápasem z Litvínovem sledoval někde na internetu, hlavně rád bych byl kvůli velké slavnosti a důležitosti této události. Děkuji za odpověď Petr Novák
Petr (erny8@seznam.cz - Prostejov)
21.12.2022, 08:15
Dobrý den,

nechápu proč vedení nezkusí najít nějakého hráče z Kanady nebo USA…?
Kde jinde bude kvalita za méně peněz..
Je na čase někoho najít neb první i druhá lajna se trápí a co jste přivedli nyní z Pardubic je , tak možná čtvrtá lajna nebo Sokolov a to je proste realita.
Chcete dávat mladým, ale to dobré je vždy pustíte pryč a potom si vezmete hráče z jiného klubu do čtvrté lajny😄nechápu.
Jinak at daří a hlavně trocha rozumu té práce😉🏒
Ene (ernstr@seznam.cz - Chodov)
21.12.2022, 06:38
Kdy uz se bude neco delat a hlavne by se melo konat!!!Rachunek -Sokolov a nebo ho vyhodit ci vymenit! Griger 3 lajna,Pulpan vyhodit,Bruk vyhodit a V.Skuhraveho poslete do Plzne aby se tam neco priucil jak vybirat hrace atd. Proc nevezmeme J.Kverku ze Sokolova nechapu hral by lip jak ostatni to vim na 100% Na co se porad ceka ten tym se potrebuje prebudovat,protoze ti hraci se uz posouvat dal vykonostne nebudou !Myslim Tim hrace nad 25 let. Od roku 2010 je uz pro nas fanousky utrpenim sledovat A- tym jak hraje porad o zachranu a neni to jenom o penezich na coz se porad vymlouvate!Prominte,ale nemuzu si pomoct Tak to vidime my fans
Ene (etnstr@seznam.cz - Chodov)
18.12.2022, 00:07
Meli by jste zkusit udelat nekoho z Pardubic!Tam bude silenej pretlak.Vraci se jim Sedlak a tak nekdo pujde pryc! Budete chtit do konce roku jeste posilit -A tym? Co zkusit udelat J.Abdula z Litvinova ?
Vlastimil (v.oliverius@seznam.cz - Karlovy Vary)
20.11.2022, 20:50
Ptáme se ze sektoru 109 - KOMU UŽ NELEZE KRKEM TEN UJEČENEC, CO V KV ARÉNĚ ”PIŠTÍ” ”JEČÍ” V RÁMCI UTKÁNÍ V DRESU VONDRÁČKA S MIKROFONEM NA UCHU??
TOHO VEDENÍ KLUBU MUSELO ANGAŽOVAT NĚKDE V LÉČEBNĚ. HRŮZA POSLOUCHAT!!!

Prosím Vás, opravdu není nikdo rozumný, s mužným hlasem, kdo by nás neobtěžoval svým ”ječákem” a věčně stejnými ”frázemi”, kdo by ”provedl” nás fanoušky kultivovaně hokejovým utkáním?

Současný moderátor je ”HROZNÝ”, snaživý, ale ”OTRAVNÝ”, který tak napnuté nervy ještě více ”DRÁSÁ”!!

Děkujeme za odpověď, ale hlavně o změnu hodnou HC Energie. (Nemusí být vše provinční :-))
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Kobenhavn/Frederiksberg)
23.9.2022, 23:06
Dobrý den,čím byla způsobena finanční nestabilita klubu a málem pád do chance ligy?
Děkuji za odpověď.