Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Sen dorostenců se rozplynul v nájezdech. Na kluky jsem hrdý, říká kouč Eismann
OF3, 13.3.2010, 16:30
3:2sn(0:1, 1:0, 1:1)

Sen dorostenců se rozplynul v nájezdech. Na kluky jsem hrdý, říká kouč Eismann

13.03.2010, Michal Slavík

S.dorost: PSG Zlín - HC Energie 3:2sn (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Do nejzazšího možného okamžiku chovali dorostenci Energie naději na postup do čtvrtfinále play off. Po včerejším vítězství se i dnes na ledě Zlína ujali vedení. To sice ve druhé třetině ztratili, ale i nadále hráli s věkově zkušenějším soupeřem maximálně vyrovnanou partii, která doznala smutného rozuzlení až v nájezdech. Branky hostů vstřelili Pavel Valeš a Matěj Zadražil.


Branky Energie: Valeš, Zadražil.

Ohlasy po utkání

Václav Eismann (HC Energie Karlovy Vary): Ve Zlíně jsme podali výborný výkon, kluci se vydali ze všech sil. Právě síly nám ke konci možná chyběly k trochu většímu tlaku, hráli jsme totiž řadu oslabení, například dvakrát ve třech. Ve třetí sérii nájezdů jsme měli na hokejce postup, bohužel se nakonec radoval soupeř. V celé sérii jsme Zlínu byli důstojným soupeřem a musím říci, že jsme karlovarskému hokeji udělali dobrou reklamu. Zlín měl starší mužstvo posílené hráči z juniorky, měli vyrovnanější všechny útoky, ale díky své bojovnosti se jim naši kluci dokázali vyrovnat. Jsem na ně hrdý.