Extraliga mladšího dorostu, 1. kolo, ne 11.9.2011
Písek
5:1
1:0, 2:0, 2:1
Branky Energie: Novák M. (2), Dimitrov (2), Rubeš. Asistence Energie: Novák J., Janata, Dimitrov.

Utkání zahájili Karlovarští s velkým nasazením a do poloviny 1. třetiny neustále ohrožovali branku soupeře. Ve 2. třetině nepochopitelně začali kupit velké množství chyb a výsledkem byla značně neurovnaná hra se šancemi na obou stranách i díky tomu, že domácí hráči byli často vylučování za zbytečné fauly. Přesto dokázali hráči Energie vstřelit 2 góly a poslední třetiny šli s tříbrankovým náskokem. Trenéři s jejich výkonem spokojeni nebyli a o přestávce si hráči vyslechli důrazné výtky. Ve 46. minutě Písek po chybě v obranném pásmu Energie snížil, ale za 4 minuty dokázal Tomáš Rubeš přesnou střelou vrátit Energii tříbrankové vedení. Vzápětí nejlepší hráč domácích Dimitrov stanovil konečný výsledek 5:1. Velmi jistý výkon v brance domácích podal Jakub Frček.

Nejlepší hráči: Dimitrov, Rubeš, Frček