Extraliga dorostu, 49., po 23.2.2004
Pardubice
1:4
0:3, 1:1, 0:0
Branky: 24. Zohorna (Vondráček) - 2. Hartman (Hájek), 13. Štryncl (Chotaš, Kuběna), 20. Račanský (Dudek, Kalousek), 38. Mrkvička (Dudek). Rozhodčí: . Vyloučení: 10:6. Využití: 1:2. Diváci: 50.

Do Pardubic přijeli karlovarští dorostenci s cílem ukořistit dva body a proto se hned od začátku zápasu vrhli do útoku, což se jim vyplatilo. Ve druhé minutě Hartman nekompromisně zavěsil. Východočeši posléze vyztužili obranu, ale často odvraceli ataky Energie jen za cenu faulů. Dvojnásobnou přesilovku pak proměnil ve dvougólové vedení Štryncl, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. V závěru třetiny ještě vyšperkoval skóre Račanský. Ve druhé části domácí hru vyrovnali, ale gólově se prosadili jen jednou, a protože branku dali v této části i energetici, rozdíl ve skóre byl i po čtyřiceti minutách tříbrankový. Nic se nezměnilo ani v posledních dvaceti minutách.