Dorost otočil zápas s Kladnem, Rymon zapsal tři body

Sobotní poledne znamenalo začátek zápasu dorostenců Karlových Varů a Kladna v karlovarské aréně. I přes rychlou branku pézetka, o kterou se v 1. minutě postaral Mark Jefferson Rejna, získali domácí energetici tři body do tabulky. Ten bonusový vystřelil hostům Sebastian Redlich.
Extraliga dorostu, II. 17, so 2.3.2019
PZ Kladno
3:2
1:1, 0:0, 2:1 - N 0:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 5. Rymon (Černý), 45. Rymon (Blecha), 49. Šmajda (Sapoušek, Rymon) – 1. Rejna (Kulich, Malý), 45. Hanousek (TS), rozh. náj. Redlich. Vyšší tresty: 56. Zolnaj (KVA) - 10 minut, naražení na hrazení. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Rozhodčí: Pastier - Juránek, Baxa