Dorostenci nestačili na Kobru ani v nadstavbě, z Prahy jedou bez bodu

Už od první třetiny energetici prohrávali v osmnáctém kole druhé fáze extraligy dorostu a ač dokázali ve druhé třetině dvoubrankovou ztrátu smazat, zbytek základního času patřil domácí Kobře. Ta si po výhře 5:3 po šedesáti minutách navíc došla i pro čtvrtý bod zásluhou úspěšného prodloužení. Celé utkání ještě negativně poznamenala hromadná rvačka, jež se strhla při závěrečném podávání rukou.
Extraliga dorostu, II. 18, čt 7.3.2019
Kobra
5:3
2:1, 1:1, 2:1 - N 1:0
Branky a nahrávky: 12. Sekula (Bucek), 16. Bucek, 31. Svoboda (Tichý, Stejskal), 47. Nápravník (Stejskal, Tichý), 60. Stejskal, 63. Mašek – 17. Hohl (Šlechta), 30. Šmajda (Rymon), 56. Šmajda (Rymon).
Rozhodčí: Nepomucký – Tasch, Špringl