Druhý debakl v řadě, dorost nestačil na zlínské Berany

Karlovarský dorost si připsal ve druhém utkání v řadě další vysokou porážku. Svěřenci trenérů Šika a Andryse podlehli poměrem 1:6 Zlínu. O jediný zásah Karlových Varů se postaral Robert Šlechta.
ELIOD Extraliga dorostu, 6. kolo, so 14.12.2019
Zlín
6:1
1:1, 4:0, 1:0
Branky a nahrávky: 13. Kráčalík (Laciga), 26. Matúšů (Mojžíš, Žižka), 31. Mojžíš (Čapka, Jecho), 32. Mojžíš (Kráčalík, Tomeček), 34. Jecho (Gerych, Mojžíš), 46. Tomeček (Kráčalík, Burian) – 11. Šlechta (Bubeliny).
Rozhodčí: Sedlák – Lounová, Mikšík
vyloučení0:2
využití1:0
střely na branku28:25
diváci69
Zlín: Synek (Málek) – Sýkora, Burian, Žižka, Čapka, Hoferek (A), Kráčalík (C) – Gerych, Broža, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Heš, Matúšů, Laciga (A), Jecho, Lavička
Karlovy Vary: Maleček (Jiskra) – Havlík, Dorot, Anton, Bubeliny, Hohl, Vogel – Šlechta, Zich, Šmajda (A), Príhoda, Bubanec, Matas (A), Sapoušek (C), Váňa, Varvařovský

Energetici vstoupili do zápasu na zlínském ledě o něco lépe než soupeř a v polovině úvodní třetiny se dostali do vedení, když se přesně trefil Robert Šlechta. Ke hříchu se však jednalo o vůbec poslední gólovou radost hostů v utkání. Neuběhly ani tři minuty a vyrovnané skórep platilo znovu, v čase 12:59 překonal hostujícího gólmana Jakub Kráčalík.

Berani o své výhře definitivně rozhodli v prostředním dějství, kdy se prosadili hned čtyřikrát během necelých devíti minut. Domácí kanonádu zahájil v čase 25:35 Václav Matúšů, který tak poprvé v zápase poslal zlínské dorostence do vedení. Na dvě branky zvyšoval krátce po polovině utkání v přesilové hře Matěj Mojžíš a jen o minutu na to stejný hráč, už za standardního počtu hráčů na ledě, zvýšil již na 4:1. Definitivní k.o. za nepovedeným úsekem zápasu pro energetiky učinil v čase 34:00 Adam Jecho.

Ve třetí třetině domácí ještě navýšili své vedení, když na konci 46. minuty za Malečkova záda přesně zamířil Michal Tomeček. Hosté už se do konce zápasu prosadit nedokázali a ze Zlína tak odjeli s nepěkným debaklem 1:6.