Energetičky podlehly Berounu až po samostatných nájezdech

Ženy: HC Energie Karlovy Vary - HC Berounské Lvice 5:6sn (1:2, 2:2, 2:1 - 0:0)
Energetičky nedokazály vyhrát domácí utkání, ve kterém se střetly s Lvicemi z Berouna. V nadstavbě tak stále čekají na první výhru. Vyrovnaná přestřelka nakonec vyústila až v samostatné nájezdy, ve kterých byly úspěšnější hráčky Berouna. Čtyři z pěti branek domácích zaznamenala Petra Rohanová, jednu z branek jí svou nahrávkou připravila Jana Fričová (na snímku). V příštím zápase se karlovarské hokejistky utkají s týmem HC PROFI-CZ Plzeň.
Liga žen 2011/2012 - skupina B, N7, so 18.2.2012
Beroun
5:6sn
1:2, 2:2, 2:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 5. Mokrošová Dominika (Wadowská Marcela), 22. Rohanová Petra (Schildhabelová Eva), 34. Rohanová Petra (Wadowská Marcela), 44. Rohanová Petra (Zajacová Sibyla), 52. Rohanová Petra (Fričová Jana) - 14. Topolská Tereza (Kadeřábková Aneta), 19. Harapesová Lucie, 26. Kadeřábková Aneta (Solničková Kateřina), 29. Kadeřábková Aneta, 50. Solničková Kateřina (Genčevová Magdaléna), rozhodující sam. nájezd Kolowrat Samantha. Rozhodčí: Maloušek - Vaněk, Červenka. Vyloučení: 5:2. Bez využití. Diváci: 46. Střely na branku: 20:47. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6 .
Karlovy Vary: Sýkorová - Schildhabelová, Zajacová, Wadowská, Hornová, Fričová J., Pöpperlová, Rohanová, Kuklová, Orlichová, Fričová V., Matoušková, Mokrošová, Šebíková
Beroun: Kutnerová - Kolowrat, Kosinová, Kůrková, Genčevová, Harapesová, Kadeřábková, Kautská, Kiribuchi, Solničková, Topolská

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (trenéři HC Energie):
Zápas se nám herně moc nepovedl. První dvě třetiny jsme nehráli, tak jak jsme se řekli na předzápasové poradě. Byli jsme všude a přitom nikde. V poslední třetině jsme se zvedli a bojovali. Podařilo se nám vyrovnat, a jsme rádi za bod. Nájezdy nám moc nejdou, bohužel jsme je nezvládli a prohráli.