HC Energie Karlovy Vary

Energie nestačila na hostitelský Zug

Kolin Cup: EV Zug – HC Energie 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
Úvod švýcarského Kolin Cupu se hokejistům nevydařil. Proti domácímu Zugu se většinu zápasu střelecky trápili a sami hned pětkrát inkasovali. O jedinou trefu v síti brankáře Markkanena se postaral Jaroslav Kristek (na snímku). Šanci na nápravu mají Karlovaráci hned zítra, kdy je od 14:30 čeká švýcarská Ambri-Piotta. V článku si přečtěte shrnutí zápasu očima vedoucího mužsva!
Příprava na sezonu, KCP, pá 21.8.2009
Zug
Karlovy Vary
5:1
1:0, 1:0, 3:1
Branky a nahrávky: 12. Schnyder, 23. Brunner (Holden, Dupont), 44. Brunner (Schnyder, Kress), 51. Holden (Brunner, McTavish), 54. Holden - 58. Pech (Prosek).
Zug: Markkanen - J. Fischer, Diaz, Kress, Dupont, P. Fischer, Schefer, Blaser, Snell - Christen, Lüthi, Rüfenacht, Loichat, Steinmann, Joss, McTavish, D. Camichel, Holden, Oppliger, Schnyder, Brunner

Komentář k utkání

Dle telefonátu s vedoucím mužstva panem Málkem: Přes vysokou porážku Energie proti svému soupeři v ničem nezaostávala. Švýcaři byli především šťastnější v koncovce, výborně jim také zachytal brankář Jussi Markkanen se zkušenostmi z NHL. Po zranění kotníku si zápasovou zátěž vyzkoušel Václav Skuhravý a s nohou se cítil spokojen. Novým marodem je naopak Marek Haščák, kterého soupeř zasáhl loktem do obličeje. Slovenský útočník je stále lehce omámený a podrobí se lékařskému vyšetření pro vyloučení vážnějšího zranění.

Související články