HC Energie Karlovy Vary

Energie zlepšila výkon a přehrála Piottu

Kolin Cup: Ambri Piotta - HC Energie 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Karlovarští hokejisté svůj druhý zápas na Kolin Cupu ve švýcarském Zugu zvládli velmi dobře a po vítězství 3:1 na týmem Ambri Piotta slaví první vítězství. Rozdílovou branku zaznamenal Roman Prošek (na snímku) "Herní projev byl mnohem lepší než ve včerejším utkání proti Zugu," poznamenal k utkání vedoucí mužstva Ivan Málek. Další postřehy přímo ze Švýcarska naleznete uvnitř článku.
Příprava na sezonu, KCP, so 22.8.2009
Ambri Piotta
Karlovy Vary
1:3
1:1, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: Kristek, Prošek, Dej.

Komentář k utkání

Do dnešního utkání opět nezasáhl kapitán mužstva Václav Skuhravý. "Venca opět trochu špatně došlápl na svůj zraněný kotník, proto se s trenéry domluvil, že bude mít pro jistotu volno. Důležité je, aby byl stoprocentně fit na extraligové boje," připojuje další aktualitu vedoucí mužstva.

Energetikům tak na ledě chyběl nejen jejich vůdce, ale také první centr. "V prvním útoku to nejdříve zkoušel na pozici středního útočníka Marek Melenovský, později jej vystřídal Lukáš Pech. A s ním tato lajna vypadala opravdu velmi dobře, byla to určitě naše nejživější řada," doplňuje Ivan Málek.

Dobrá zpráva pak přišla o zdravotním stavu dalšího maroda. Marek Haščák odstoupil se zraněním hlavy v minulém duelu proti Zugu. "Byli jsme s Markem na rentgenu, ale nic zlomeného není. Je tam jenom nějaká naraženina, takže hráč může dále pokračovat v přípravě," upřesňuje.

Energetici mají před sebou poslední den pobytu. V neděli se ještě utkají se svým jediným loňským přemožitelem, hokejisty Mannheimu. "Dnes už budeme jenom odpočívat, hráči si zajdou do sauny nebo do bazénu a večer se možná půjdeme podívat na našeho posledního soupeře," přibližuje program karlovarského týmu na švýcarské misi. Zpět do vlasti se Energie vrací hned po nedělním utkání. Z něj Vám opět zprostředkujeme aktuální postřehy přímo z Zugu.