Junioři přišli o play-off, nepomohla ani prázdná branka

V sobotu odpoledne se odehrálo západočeské derby mezi juniory, které vyhrála Plzeň. Domácí energetici tak přišli o možnost účasti v play-off. V utkání se dostala do vedení jako první škodovka, když v desáté minutě skóroval v oslabení Matěj Kolda. Vedení v 29. minutě navýšil Malát. V sedmapadesáté minutě se za stavu 1:2 odebral na domácí střídačku brankář Kašpar, který zde zůstal pouhých dvacet sekund. Gólem do prázdné branky totiž vítězství hostů zpečetil Jakub Pour.
DHL extraliga juniorů, III. 4., so 9.3.2019
Plzeň
1:3
0:1, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 54. Holub (Klejna) – 10. Kolda, 29. Malát (Kolda, Slanina), 58. Pour (Roubal). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
diváci263
Karlovy Vary: Kašpar – Bernáth, Klejna, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Novotný – Prošek "A", Rozhon, Jiskra – Hotěk, Petrov, Křehlík "A" – Holub "C", Černý, Křemen
Plzeň: Kolář – Houdek, Kovářík, Lokajíček "A", Kremláček, Šiller, Malák – Pour, Roubal, Kolář – Balín, Kolda "C", Slanina – Matiášek, Adamec, Rohla – Malát, Procházka, Princl "A"