Kupčo sestřelil Litvínov hattrickem, junioři zůstávají stoprocentní

Karlovarští junioři vyhráli i čtvrté utkání letošní sezony. Svěřenci trenéra Václava Eismanna tentokráte oloupili o tři body Litvínov, na čemž měl lví podíl Ľubomír Kupčo (na snímku). Slovenský forvard obstaral všechny tři trefy energetiků.
DHL Extraliga juniorů, 5. kolo, pá 24.9.2021
1:3
0:2, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 38. Limanovský (Skuhrovec, Krocker) – 1. Kupčo, 12. Kupčo, 60. Kupčo (Benda, Krajčík).
Rozhodčí: Petružálek – Kokrment, Coubal
vyloučení4:4
využití0:0
oslabení0:1
Litvínov: Čermák – Baláž, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Háva (A) – Danielčák, Postl, Beran, Vopat, Limanovský (C), Dej, Fišer, Iljuk, Krocker, Skuhrovec, Slavík
Karlovy Vary: Bočan – Benda (A), Bulka, Pohanka, Krejčík, Vogel, Sýkora – Ekrt, Rymon, Botoš, Šlechta, Sapoušek (A), Šmajda, L. Adámek (C), Seidler, Kupčo, M. Adámek, Kusak

Energetikům vyšel skvěle vstup do utkání, když je do vedení poslal už po 39 sekundách slovenský útočník L'ubomír Kupčo. Hosté následně nevyužili přesilovou hru, stejně tak si ale vedli domácí, kteří navíc tři sekundy před koncem při vlastní početní výhodě inkasovali, podruhé v zápase se trefil L'ubomír Kupčo - 0:2.

Start druhé části prožili karlovarští hokejisté v oslabení, minutu dokonce hráli ve třech, ale ani tuto výhodu domácí nevyužili. Skóre se tak měnilo až v polovině 38. minuty, kdy se prosadil Prokop Limanovský - 1:2.

Ve třetí části hosté dlouho drželi jednogólový náskok, definitivní pojistku na jejich vítězství přidal 22 sekund před koncem opět L'ubomír Kupčo, který tak zkompletoval hattrick.