HC Energie Karlovy Vary

Lvi pokořeni i podruhé, Energie v čele celé MHL

MHL: Stříbrní Lvi Petrohrad - HC Energie 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Vlčí smečka získala tři body i v druhém střetnutí se Stříbrnými Lvy, na sobotním vítězství se brankově podíleli Molnár, Zadražil a Táborský. Z Petrohradu tak Energie odjíždí se ziskem devíti bodů ze čtyř utkání a minimálně na několik dní se vyšvihla do čela celé MHL. S oběma soupeři z Petrohradu se v příštím týdnu utká v KV Areně.
MHL, 30. kolo, so 22.11.2014
Stříbrní Lvi
Karlovy Vary
1:3
0:1, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 51. Makarov (Jermakov, Malcev) – 13. Molnár (Běhal, Michálek), 27. Zadražil (Harkabus), 48. Táborský (Rubeš). Rozhodčí: Tichomirov – Osipov, Sečin. Vyloučení: 4:8, navíc Harkabus, Běhal (oba KVA) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 130. Střely na branku: 18:29. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Stříbrní Lvi: Treśčalin – Jermakov, Kajumov, Mojsejev, Karnauchov, Chafizov, Jakimenko, Porotajev, Mjačov – Makarov, Malcev, Lapin – Kločkov, Zelenkov, Čuviljajev – Korobev, Kozlov, Glotov – Volovlikov, Něstěrov, Fedotov
Karlovy Vary: Fečo – Šimek, Šafář, Běhal, Michalek, Röthlisberger, Vaněk – Beránek, Harkabus, Zadražil – Hroch, Škop, Táborský – Osmík, Orság, Vrána – Molnár, Rubeš

Ohlasy trenérů

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): Jsem velmi rád, že se nám podařilo zvládnout i poslední zápas tohoto náročného tripu a získali jsme další 3 body. Cesta k dnešnímu vítězství opět nebyla jednoduchá a museli jsme se vydat ze zbytku sil. Výsledkově i herně jsme po celou dobu zápas kontrolovali, na čemž měl velký podíl brankař Fečo, který nás nělikrát výborně podržel, zejména v oslabeních, kterých jsme i dnes hráli velmi mnoho. I když jsme naší nedisciplinovaností na konci zápasu pustili domácí do mírného tlaku, tak jsme utkání ubojovali do vítězného konce a hráčům za to patří velký dík, stejně jako za celou práci na tripu. Sehráli jsme zde čtyři velmi těžká utkání, která hodně bolela a stála velké množství sil. Musíme teď co nejrychleji zregenerovat a nabrat nové síly, protože v úterý již budeme bojovat doma o další body.