Mladší dorost nezvládl závěr zápasu a je bez bodu

MD: Rytíři Kladno - HC Energie (1:2, 1:1, 4:1)
Karlovarští mladší dorostenci 13. kolo ELIOD extraligy začali velmi dobře. Po první třetině byli ve vedení, které si Energie udržela i ve druhé třetině. Energetikům však nevyšla třetina poslední. Po dvou gólech, které padly v rozmezí dvaceti vteřin, se vyrovnaný stav zápasu proměnil ve ztrátu. Hosté se pět minut před koncem utkání nedokázali vrátit do herního tempa a vrací se bez bodu.
Extraliga mladšího dorostu, 13. kolo, čt 27.10.2016, ČEZ stadion
Kladno
6:4
1:2, 1:1, 4:1
Branky a nahrávky: 1. Bernat (Zíka, Smažík), 36. Zika (Smažík, Bernat), 41. Urban (Hasil), 53. Petruš (Vrkoč, Klíma), 56. Urban (Petruš, Zíka), 56. Klíma (Flachs) – 6. Rozhon (Křemen), 8. Korčmaroš (Pohanka), 25. Stejskal (Zdeněk, Křemek), 54. Karbulka (Zdeněk). Rozhodčí: Koziol – Komárek, Ondráček. Vyloučení: 6:6. Využití: 3:2. V oslabení: Bez využití. Diváci: 75. Střely na branku: 22:21.
Kladno: Pěkný – Smažík, Zíka – Staněk, Flachs – Funk, Klíma – Kulma, Karásek, Bernat – Hasil, Urban, Petrus – Šimek, Vrkoč, Kleveta
Karlovy Vary: Kovařík – Stejskal, Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Tureček – Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Mašek, Rozhon, Jiskra, Karbulka, Korčmaroš, Bokštefel