Mladší dorost uspěl na Kobře, z Prahy veze tři body

Karlovarští mladší dorostenci zažili úspěšnou neděli. V důležitém utkání na ledě pražské Kobry zvítězili 4:2 a v tabulce skupiny Západ udrželi šestou příčku. Hostům vyšly začátky všech třetin, o vítězný gól energetiků se postaral na začátku 41. minuty Petr Rozhon.
Extraliga mladšího dorostu, 12. kolo, ne 23.10.2016
Kobra
2:4
1:1, 0:1, 1:2
Branky a nahrávky: 14. Jaroš (Altrichter, Karpov), 49. Šubert – 4. Křemen (Korčmaroš, Jiskra), 22. Bílek (Korčmaroš), 41. Rozhon (Tureček), 50. Jiskra (Benda). Rozhodčí: Pilný – Lučan, Pechánek. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:2. V oslabení: . Diváci: 49. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
Kobra: O. Cichoň – Fiala, J. Cichoň, Karpov, Střeštík, Ženíšek, Suda, Skalík – Ribarovski "A", Altrichter, Jaroš, Šubert, Dupal, Kapal, Ksandr "C", Rubeš "A".
Karlovy Vary: Bednář – Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Kursa, Tureček – Matoušek, Zdeněk, Křemen "C", Bílek, Mareček, Mašek, Rozhon, Jiskra "A", Karbulka, Korčmaroš.