Osmáci na úvod MMČR dlouho vedli, ale nakonec Pardubicím podlehli

8. třída: HC Energie - HC EATON Pardubice 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Karlovarští osmáci, vítězové základní části, vyrazili včera do města perníků na republikové mistrovství a dnešním zápasem turnaj odstartovali. Svěřenci Miroslava Hornycha (na snímku) nastoupili proti domácím Pardubicím a dlouho je drželi v šachu. Tou osudnou se ale stala poslední třetina, ve které perníkáři vyrovnali a necelé dvě minuty před sirénou zaznamenali vítězný gól. Hlavním strůjcem pardubické výhry byl jednoznačně Michal Špaček, který se díky čtyřem bodům vyšvihl do čela kanadského bodování. Energetici budou bojovat o poslední postupovou naději v pátek s brněnskou Kometou.
Žákovská liga 8. tříd, MČR1, st 30.3.2011, ČEZ Arena Pardubice
Pardubice
3:4
2:0, 1:2, 0:2
Branky a nahrávky: 2. Kozák (Trapl), 19. Trapl, 26. Janata (Beer) – 27. Kusý (Špaček), 29. Špaček (Kusý, Rohlík), 52. Klinecký (Špaček), 59. Špaček (J. Procházka). Rozhodčí: Chlaň – Mrázek, Potůček. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4.