St. dorost vysoko prohrál na Spartě

St. dorost: HC Sparta Praha - HC Energie 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
Po čtvrtečním vítězství nad Litvínovem tentokrát starší dorostenci tvrdě narazili. Na Spartě se nedokázali ani jednou střelecky prosadit, zatímco domácí prokázali skvělou produktivitu. O osudu utkání rozhodla prostřední třetina, kdy Sparta v pěti minutách skórovala třikrát.
Extraliga staršího dorostu, 10. kolo, so 6.10.2012
Sparta
6:0
2:0, 3:0, 1:0
Branky a nahrávky: 5. Pokorný (Černoch), 11. Černoch (Pokorný), 32. Bartoš (Abdul), 33. Široký (Pokorný), 37. Abdul, 48. Svoboda (Klindera). Rozhodčí: Jechoutek - Matuška, Knápek. Vyloučení: 3:1. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 71. Střely na branku: 27:22. Průběh utkání: 6:0.
Sparta: Langer - Kadeřávek, Kalina, Keller, Knobloch, Kolář, Mikliš, Vokurka, Široký - Abdul, Augustin, Bartoš, Černoch, Hozák, Klindera, Lojka, Pokorný, Pulkrab, Svoboda.
Karlovy Vary: Frček (od 32. do 37. Nguyen-Son) - Michálek, Novák, Pastier, Priškin, Rulík, Vaněk - Dimitrov, Čejka, Gorčík, Hubáček, Janata, Klíma, Kozák, Molnár, Osmík, Petrov, Rubeš.