Starší dorost zlomil sérii proher, těsně přehrál Berany

Aukro Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Moravský dvojboj zahájila Energie ve Zlíně, kam jela s těžkým břemenem v podobě sedmizápasové série proher. Proti Beranům však energetici předvedli skvělý výkon a po více než měsíci opět poznali radost z výhry. Již v první třetině se Západočeši dostali do vedení a i přes vyrovnání v úvodu druhé třetiny v aktivitě nepolevili, dokázali rychle odpovědět a závěr utkání si s menšími problémy pohlídali.
Extraliga staršího dorostu, II. 14, pá 19.1.2018
Zlín
2:3
0:1, 1:1, 1:1
Branky a nahrávky: 23. Pavlas (Kozubík, Lekeš), 55. Suhrada (Janošek) – 13. Holub (Kořán), 25. Křemen (Tureček, Novák), 53. Křemen (Jiskra, Záruba). Rozhodčí: Hykel - Wesley, Štefková. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 21:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
Zlín: Kubík (Kořének) – Holík, Suhrada, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas – Sebera, Podešva, Weintritt, Světlík, Lekeš, Luža, Kozubík, Fajkus, Kristek
Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Cankov, Stejskal, Kořán, Kosina, Ptáček, Tureček, Záruba, Novák, Holub, Novotný, Černý, Šťastný, Maydl, Křemen, Rozhon, Karbulka, Jiskra, Fečo