Starší dorostenci vezou z Kladna tři body

SD: Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Karlovarští mladíci sice první třetinu prohráli, vývoj zápasu ale dokázali otočit a nevzdali se ani po vyrovnávacím gólu Kladna ve třetí třetině. V čase 51:21 rozhodl o vítězství Energie Marek Pastyřík (na snímku), dvěma góly také pomohl svému týmu Jiří Janata.
Extraliga staršího dorostu, 18. kolo, pá 31.10.2014
Kladno
2:3
1:0, 0:1, 1:2
Branky a nahrávky: 16. Patyk (Janeček, Keszi), 51. Patyk (Keszi) - 39. Janata, 44. Janata (Svoboda, Pajk), 52. Pastyřík. Rozhodčí: Jílek – Frodl, Coubal. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 75. Střely na branku: 11:22. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
Kladno: Stahl – Havelka, Malý, Šíma, Veber, Zelingr, Chládek, Kiml – Řepka, Sagan, Patyk, Okegawa, Keszi, Čermák, Janeček, Hrabík, Borkovec, Bláha
Karlovy Vary: Kuchař – Vodička, Vápeník, Beer, Pajk, Bernáth, Prachař – Chodounský, Nguyen, Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Prošek, Janata