Junioři: Na Kladně bez bodu

HC Rabat Kladno - HC Energie Karlovy Vary 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
K l a d n o - Získat body se ve dvanáctém kole extraligy juniorů pokusili hráči karlovarské Energie v sobotu na Kladně. Po vyrovnané první třetině se hned v úvodu druhé části hry trefil kladenský Voráček a otevřel tak skóre zápasu. Do konce druhého dějství pak po jednom gólu ještě přidali Kos a Ibl, a energetici tak nastupovali do závěrečné části hry s tří gólovým mankem. V čase 42.15 se sice podařilo Martinu Šnajdrovi korigovat výsledek snížením na 1:3 z pohledu karlovarské Energie, ale po dalších třech minutách zápas více méně rozhodl kladenský Valský. Gólovou tečku utkání provedl 43 sekund před koncem domácí Stieler, a Kladno se tak mohlo radovat ze zisku 3 bodů.
Extraliga juniorů, 12. kolo, so 8.10.2005
Kladno
5:1
0:0, 3:0, 2:1
Branky a nahrávky: 21. Voráček (Valský, Růžička), 32. Kos (Stieler, Vedral), 39. Ibl (Kos) - 46. Valský (Voráček, Hudíček), 60. Stieler (Hudíček) - 43. Šnajdr (Kuběna). Rozhodčí: Svátek - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 120. Střely na branku: 31:30. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.
Kladno: Lev - Babický, Cafourek, Hořava, Mizera, Růžička, Sedláček, Trončinský, Vedral - Dlouhý, Eitler, Husička, Hubíček, Ibl, Kos, Lhotský, Procházka, Rudovský, Stieler, Valský, Voráček
Karlovy Vary: Jakubal - Brňák, Mašek, Satora, Schmidt, Štourač, Bogunský, Zmeškal - Gasparik, Kuběna, Bušta, Sláma, Jan Bauer, Budínský, Kalousek, Šnajdr, Hamerle, Sedláček, Jakub Bauer, Smolík