Liga žen - skupina B, n8, ne 2.3.2008
Beroun
5:1
1:1, 2:0, 2:0
Branka K.Varů: Vylíčilová (Trsková). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Zásahy brankářek: 18 - 16.
Karlovy Vary: Lukešová - Wadowská, Nováková, Hornová, J.Fričová - Trsková, Bauerová, Vylíčilová - Trampotová, Pöpperlová, Hajdová - Frková, Tumpachová

Ve druhém utkání tohoto víkendu se překvapení nekonalo. Favorizované Berounské Lvice přesvědčivým výkonem Dračice porazily. Ty oproti sobotnímu utkání podaly zlepšený výkon, dokonce se ve 2. minutě brankou Vylíčilové ujaly vedení, ale domácí svou produktivní hrou postupně zvyšovaly náskok až na konečných 5:1. Půl minuty před koncem vychytala Lukešová trestné střílení.

Hodnocení trenérů Karlových Varů: Proti favoritu jsme, ve srovnání s včerejším zápasem s Kobrou, podali zlepšený výkon. Děvčata bojovala, ale na lépe bruslící Beroun to nestačilo.