Extraliga juniorů, 35. kolo, so 10.1.2009, Zimní stadion Eden
Slavia
6:4
3:1, 2:0, 1:3
Branky a nahrávky: 8. Horváth (Česnek), 14. Doležal (Poletín, Kachlík), 19. Vrdlovec, 21. Mavrojanidis(Hafenrichter, Vrdlovec), 22. Hellar, 45. Horváth (Hellar, Kachlík) - 12. Majer (Přindiš), 48. Schmidt (Majer), 52. Majer (Rohan, Schmidt), 52. Frk.

Slavii nasměrovala k výhře chybná hra karlovarských hráčů v oslabení. Nedodrželi trenéry naordinovaná taktická rozestavení, domácí toho využili a získali utkání pod svou kontrolu. Hosty probudily až změny v sestavě po druhé třetině. Podařilo se jim korigovat z hrozivých 1:6 na 4:6 (v 52. minutě). Pražané najednou znervózněli a začali kupit chyby, ze kterých hosté mohli vstřelit další branky a pomýšlet na bodový zisk. Šance ale nevyužili, a odjeli tak s prázdnou.