Dorostenci zabrali ve třetí třetině a z Chomutova vezou bod

St.dorost: KLH Chomutov - HC Energie 5:4sn (1:0, 3:1, 0:3 - 0:0)
Pětizápasová šňůra vítězství karlovarských starších dorostenců je u konce. O její přetnutí se postaral nedaleký Chomutov. Z regionálního derby si energetici nakonec odvezli jeden bod za prohru v samostatných nájezdech, což vzhledem k průběhu utkání mohou považovat za úspěch. Po druhé třetině totiž prohrávali už 1:4. Až jejich tříbranková kanonáda v poslední části završená vyrovnávací brankou Lukáše Vrány poslala zápas do prodloužení.
Extraliga staršího dorostu, 49. kolo, so 12.3.2011
Chomutov
5:4sn
1:0, 3:1, 0:3 - 0:0
Branky a nahrávky: 11. Fronk, 33. Fronk (Černý), 34. Huňady (Sakaev, Toušek), 38. Huňady, 65. Lenhert - 32. Tomeček (Vrána), 48. Tomeček (Novák), 51. Svoboda (Bečka, Zikmund), 53. Vrána (Urbančok). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:4, 5:4.
Chomutov: Hamal - Havel, Hlava, Toušek, Mazánek, Huňady, Šaržík, Souček, Lehnert, Hejcman, Drobný, Bauer, Kaše, Navrátil, Hlava, Sakaev, Tverďák, Černý, Fronk
Karlovy Vary: Rauschner(38. Fečo) - Urbančok, Šafář, Zadražil, Svoboda, Winkler, Bečka, Vilhelm, Zikmund, Novák, Vrána J., Csamango, Tomeček, Jirušek, Sturma, Hroch, Vrána L., Troška, Kubáč