HC Energie Karlovy Vary

Starší dorost si poradil s Litvínovem

St. dorost: HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Svěřenci Václava Eismanna se ve 22. kole utkali s Litvínovem. Podkrušnohorské derby zvládli lépe, a po brankách Ladislava Zikmunda (na snímku) a Vojtěcha Tomečka vyhráli 2:0. Tím prolomili sérii čtyř porážek v řadě. V tabulce skupiny Západ se tak drží na čtvrté příčce. Na první Plzeň ztrácejí propastných dvacet bodů.
Extraliga staršího dorostu, 22. kolo, čt 24.11.2011
Karlovy Vary
Litvínov
2:0
1:0. 0:0. 1:0
Branky a nahrávky: 17. Zikmund (Gorčík), 60. Tomeček (Zadražil). Rozhodčí: Zubzanda - Belko, Hynek Vyloučení: 5:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 79. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 2:0.
Karlovy Vary: Fečo - Šafář, Veverka, Vaněk, Sturma, Rulík, Priškin, Michálek - Zikmund, Zadražil, Vrána, Tomeček, Molnár, Jirušek, Hroch, Harkabus, Gorčík, Csamango, Bečka
Litvínov: Soukup - Šefl, Vostárek, Svoboda, Fučík, Cvrk, Baránek - Řezníček, Štěpka, Šimeček, Šesták, Wiedemann, Válek, Sýkora, Střibrný, Mical, Kučera, Kuchař, Kalina

Komentář k utkání

Střetnutí sousedů v tabulce nabídlo rychlý a dramatický duel, ve kterém se o aktivitu rovnoměrně dělila obě mužstva. Energetikům se podařilo jednu z příležitostí úspěšně realizovat, a tak to byli hosté, kteří se v závěrečných minutách usilovně snažili o vyrovnání. Litvínov sáhl k power-play, ale domácí dokázali vybojovat kotouč a pojistit zisk bodů střelou do prázdné brány. Velký podíl na karlovarském vítězství měl bezchybný brankář Fečo.